Selam. Bir süredir YouTube’un giderek daha fazla “komplo” YouTube kanalını veya sitenin belirli konulardan bahsetmesine izin verilmeyen kanalları sildiğini biliyordum. Bu bir şakanın ötesinde ve şimdi bu kanalları Bitchute ve Lbry gibi diğer siteler aracılığıyla desteklemeye çalışıyorum.

Yukarıda belirtilenler de dahil olmak üzere bulduğum birkaç kanala abone oldum. Birisinin yasaklı YouTuber’ları ve şimdi kullandıkları yeni platformlarını veren bir bağlantısı varsa – bu harika olurdu.

Sanırım birkaç yıl önce yasaklanan ilk komplo kanallarından biri Peekay Truth’du (Boston Bomb komplosu) – Şimdi yüklediğini düşünmeyin. Ne olursa olsun, karşıt görüşleri duymak güzel. Herhangi biri videolarından bazılarını izlemediyse, onları bulmaya çalışmalılar!

YouTube her geçen gün kötüye gidiyor.

Baktım ama bağlantılarla ilgili düzgün bir forum veya yazı bulamıyorum.

şimdiden afiyet olsun.

73 Comments

1. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok güzel, face de paylaştım , – 187

2. Çanakkale merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 22-07-2021 15:38:07

3. Erzincan dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Selam sayfan süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 472

4. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 229

5. Slm web siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

6. Tunceli merkezden ben ali. selamun aleyküm siten vallaha billaha güzel, şukuladım 22-07-2021 15:42:38

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 430

8. Balıkesir merkezden ben memo. Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 15:44:57

9. Aydın merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-07-2021 15:47:30

10. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 22-07-2021 15:48:48

11. Kars merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz valla çok güzel, teşekkürler 22-07-2021 15:54:17

12. Samsun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 15:54:22

13. Afyon dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 336

14. Niğde dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım , memo – 102

15. Mersin dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Selamın aleyküm web siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 195

16. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 204

18. Kayseri merkezden ben ali. Selamlar siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler 22-07-2021 15:58:04

19. Bartın merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, tebrikler 22-07-2021 16:00:34

20. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 481

21. Elazığ merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 22-07-2021 16:02:50

22. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Selam sayfa vallaha iyi, teraziye tıkladım , doruk – 218

23. Mrb web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, tebrikler

25. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler

26. Merhabalar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

27. Ardahan dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 207

28. Muş merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 22-07-2021 16:16:05

29. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler , banu – 341

30. İstanbul dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Merhaba paylaşımın inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , Emine – 437

31. Osmaniye dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 57

32. Bursa merkezden ben hatice. Selam paylaşımın cidden çok güzel, sağolun 22-07-2021 16:20:47

33. Rize merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler 22-07-2021 16:22:31

34. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun , – 96

35. Artvin dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 160

36. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 145

37. Erzurum merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden güzel, sağolun 22-07-2021 16:26:58

38. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım , Emine – 239

39. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , hatice – 205

40. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 16:31:22

41. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler

42. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Slm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 101

43. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz mükemmel, şukuladım , ali – 268

44. Van merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler 22-07-2021 16:33:04

45. Kastamonu merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 22-07-2021 17:41:55

46. Karabük merkezden ben gaye. Merhabalar siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 23-07-2021 02:45:54

47. Karabük dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Selamlar sayfa harbiden güzel, sağolun , ali – 397

48. Şanlıurfa merkezden ben . Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, teşekkürler 25-07-2021 08:19:57

49. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Slm sayfanız valla güzel, şukuladım , Hasan – 124

50. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 223

51. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 444

52. Antalya merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz cidden mükemmel, şukuladım 28-07-2021 15:34:59

53. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 306

54. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 373

55. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

56. Ordu merkezden ben Emine. Selam sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 03:48:04

57. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 58

58. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

59. Gürbüz Reply

Selam sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

60. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2021 23:23:50

61. Ağrı dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, sağolun , mehmet – 51

62. Selam paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

63. Yalova dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Selam herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 62

64. Rize merkezden ben Hasan. Slm siteniz valla mükemmel, şukuladım 27-08-2021 05:48:56

65. Adana dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, şukuladım , hatice – 341

66. Kahramanmaraş dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Merhabalar bu web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 464

67. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun , hatice – 440

68. Van merkezden ben memo. Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-09-2021 14:51:21

69. Karabük dan kimler var. Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal . Selamlar sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 174

70. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler , mehmet – 204

71. Bu konu : ” Yardım: Şu anda Bitchute veya Lbry’de bulunan yasaklı YouTube kanallarının listesini isteyin. Misal ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 45

Write A Comment