Seviye 1

tüm medya dünyası bununla ilgili patladı.

her yerde rapor ediliyor

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 12

2. Bu konu : ” Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 222

3. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım

4. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler

5. Van dan kimler var. Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı . Selamlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 412

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı . Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun , banu – 99

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 274

8. Trabzon merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, sağolun 08-01-2021 23:49:22

9. selam arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun

10. Zonguldak dan kimler var. Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı . selamun aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 496

11. Kastamonu dan kimler var. Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı . selam arkadaşlar siteniz valla mükemmel, saolun , ali – 337

12. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 399

14. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, şukuladım

15. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, tebrikler

16. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun

18. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı . selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 4

19. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 215

21. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler

22. Giresun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 02-03-2021 12:14:17

23. Merhabalar siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

24. Adana merkezden ben emin. Mrb sayfanız inan ki çok güzel, tebrikler 14-03-2021 03:27:18

25. Mersin merkezden ben memo. Selam sayfan ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 28-03-2021 09:46:15

26. Bu konu : ” Yardım tasarısı Trump yeni imzaladı ” çok güzel. Selamlar siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link