Bu günlerde özellikle medyanın sürekli düşünce çarpıklıkları ve mantıksız yanlışların bombardımanı ile ilgili bir şey tutmanın zor olduğunu biliyorum. Günümün hemen hemen her saatini mevcut durumumuzu anlamaya çalışarak geçirdim. Hiçbir şey yapmaya ve bir mucize beklemeye devam edersek kesinlikle berbat olduğumuz sonucuna vardım.

Trump, tıpkı diğerleri kadar psikotik ve oldukça dürüst olmak gerekirse, küreselcilerin kulübeden çekebilecekleri mükemmel bir araçtı – Bay bize vatanseverleri (ne şaka yapıyoruz) başarılı bir şekilde adaya gelmeyi bekliyor şimdi bir asır gibi … Nokta – kimseye, özellikle de 43 gibi bir şeyin Mason olduğu bir başkana güvenemeyiz.

Ayrıca, yürüyen ölülerle neler olup bittiğini ve cumhuriyetimizin yok edilmesine nasıl katkıda bulunduklarını söylerken, birisinin oluşturulması, örgütlenmesi ve tutarlı olması gerektiği sonucuna vardım. Gerçekler mevcut olmalı ve mantıklı bir sırayla ifade edilmelidir. Sadece diyebiliriz ki “Hepimiz bir psikopatın ıslak rüyasını gerçekleştirmek için metodik olarak kontrol ediliyoruz.”

Her neyse, dürüstçe kaybedecek bir şeyim yok, bu noktada ölmeyi tercih ederim, sonra yeğenlerimin, arkadaşlarımın, ailemin ve gelecek nesillerimin ölümüne isteyerek katkıda bulunuyorum. Bu yüzden bir planım var ve bu mümkün olduğunca çok insanı eğitmek, Belediye meclisi toplantılarına gitmek ve heyecan ya da özgürlük için savaşmaya istekli herhangi bir medyada dolaşmaya çalışmak. Sunum ve konuşma konusunda kendimi yeniden eğittim ve hazır olana kadar devam edeceğim. Araştırmam sayesinde benim gibi biri için tipik bir sonuç gördüm … FUCK VERMİYORUM. Kahretsin bu gürültü çocuklar.

Bunu kendi başıma yapabilirim ama çok sınırlı bir zaman diliminde değil, ayrıldığımıza inanıyorum. Ben sadece (CDC, WHO, Trump, Gates’in çelişkileri) yalanları, verileri ya da herhangi bir şey yardımcı olan olayların zaman çizelgesinde yardım istiyorum. Bu gerçeklerin teslimi için öneriler … Tarihler ve bağlantılar. Zaten çoğunu zaten biliyorum ama herkes gibi o da ezici olabilir. Bu şekilde her şeyi sipariş edebilir ve ezberleyebilirim. İnsanlar varsa küçük bir fırsat penceremiz var. Teşekkür ederim!

Author

78 Comments

1. selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, teşekkürler

2. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Slm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 02-07-2020 18:56:58

5. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Karaman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-07-2020 01:26:03

7. Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bayburt merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten valla dikkat çekici, şukuladım 12-07-2020 02:14:52

9. Kırıkkale merkezden ben banu. Mrb paylaşım inan ki çok iyi, face de paylaştım 20-07-2020 03:41:53

10. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

11. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

12. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun 06-08-2020 09:57:59

14. Bayburt merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım 06-08-2020 21:41:47

15. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-08-2020 12:05:14

16. Antalya merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 14-08-2020 10:39:08

17. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa gerçekten çok güzel, şukuladım

18. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-08-2020 12:26:07

19. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, şukuladım

20. Samsun merkezden ben Aylin. Slm web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 31-08-2020 03:52:19

21. Kastamonu merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-09-2020 12:07:13

22. Selamın aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, sağolun

23. Mersin merkezden ben banu. Selamlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-09-2020 22:04:13

24. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, sağolun 26-09-2020 17:03:02

25. Eskişehir merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:26:03

26. Afyon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:50:06

27. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, sağolun

28. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim güzel, saolun , Hasan – 183

29. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 430

30. selamun aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 14-11-2020 14:31:44

32. Slm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

33. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 109

34. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım 30-11-2020 20:48:45

35. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 315

36. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, tebrikler

37. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden çok güzel, sağolun , emin – 34

38. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , – 143

39. Giresun dan kimler var. Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! . Selam web siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 205

40. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 90

41. Selam herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

42. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 92

43. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! . merhaba arkadaşlar siten yeminle güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 450

44. Aksaray dan kimler var. Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 473

45. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 82

46. Osmaniye merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım 05-01-2021 02:29:08

47. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , gaye – 17

48. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! . Merhaba sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 205

49. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Mrb siten gerçekten hayran edici, şukuladım , banu – 292

50. Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, saolun

51. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, tebrikler

52. Rize merkezden ben ali. Merhaba herkese siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler 19-01-2021 01:29:31

53. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

54. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! . Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 216

55. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

56. Karaman merkezden ben . Merhaba herkese siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 01-02-2021 15:11:51

57. Ağrı dan kimler var. Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! . Slm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 46

58. Şanlıurfa dan kimler var. Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! . Mrb paylaşımınız valla çok güzel, şukuladım , banu – 132

59. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 123

60. Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun

61. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım 03-03-2021 07:46:56

62. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 289

63. Adana merkezden ben ali. Selam paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 09:12:21

64. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 402

65. Malatya merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 06:12:43

66. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

67. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! . Selam web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 437

68. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 181

69. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 264

70. Kilis merkezden ben ahmet. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 07-05-2021 04:22:53

71. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

72. Bu konu : ” Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , banu – 384

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link