Kategoriler
Genel

Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var!

Bu günlerde özellikle medyanın sürekli düşünce çarpıklıkları ve mantıksız yanlışların bombardımanı ile ilgili bir şey tutmanın zor olduğunu biliyorum. Günümün hemen hemen her saatini mevcut durumumuzu anlamaya çalışarak geçirdim. Hiçbir şey yapmaya ve bir mucize beklemeye devam edersek kesinlikle berbat olduğumuz sonucuna vardım.

Trump, tıpkı diğerleri kadar psikotik ve oldukça dürüst olmak gerekirse, küreselcilerin kulübeden çekebilecekleri mükemmel bir araçtı – Bay bize vatanseverleri (ne şaka yapıyoruz) başarılı bir şekilde adaya gelmeyi bekliyor şimdi bir asır gibi … Nokta – kimseye, özellikle de 43 gibi bir şeyin Mason olduğu bir başkana güvenemeyiz.

Ayrıca, yürüyen ölülerle neler olup bittiğini ve cumhuriyetimizin yok edilmesine nasıl katkıda bulunduklarını söylerken, birisinin oluşturulması, örgütlenmesi ve tutarlı olması gerektiği sonucuna vardım. Gerçekler mevcut olmalı ve mantıklı bir sırayla ifade edilmelidir. Sadece diyebiliriz ki “Hepimiz bir psikopatın ıslak rüyasını gerçekleştirmek için metodik olarak kontrol ediliyoruz.”

Her neyse, dürüstçe kaybedecek bir şeyim yok, bu noktada ölmeyi tercih ederim, sonra yeğenlerimin, arkadaşlarımın, ailemin ve gelecek nesillerimin ölümüne isteyerek katkıda bulunuyorum. Bu yüzden bir planım var ve bu mümkün olduğunca çok insanı eğitmek, Belediye meclisi toplantılarına gitmek ve heyecan ya da özgürlük için savaşmaya istekli herhangi bir medyada dolaşmaya çalışmak. Sunum ve konuşma konusunda kendimi yeniden eğittim ve hazır olana kadar devam edeceğim. Araştırmam sayesinde benim gibi biri için tipik bir sonuç gördüm … FUCK VERMİYORUM. Kahretsin bu gürültü çocuklar.

Bunu kendi başıma yapabilirim ama çok sınırlı bir zaman diliminde değil, ayrıldığımıza inanıyorum. Ben sadece (CDC, WHO, Trump, Gates’in çelişkileri) yalanları, verileri ya da herhangi bir şey yardımcı olan olayların zaman çizelgesinde yardım istiyorum. Bu gerçeklerin teslimi için öneriler … Tarihler ve bağlantılar. Zaten çoğunu zaten biliyorum ama herkes gibi o da ezici olabilir. Bu şekilde her şeyi sipariş edebilir ve ezberleyebilirim. İnsanlar varsa küçük bir fırsat penceremiz var. Teşekkür ederim!

“Yardım vatanseverlerine ihtiyacım var!” için 24 yanıt

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 02-07-2020 18:56:58

Karaman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-07-2020 01:26:03

Bayburt merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten valla dikkat çekici, şukuladım 12-07-2020 02:14:52

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun 06-08-2020 09:57:59

Bayburt merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım 06-08-2020 21:41:47

Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-08-2020 12:05:14

Muş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-08-2020 12:26:07

Kastamonu merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-09-2020 12:07:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir