Eski bir Sovyet casusu veya hükümet ajanının, Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin yıkılmak üzere tasarlandığını, inşa edildikten sonra yıkılmak üzere tasarlandığını nasıl bildiklerini anlatan videosunu hatırlayan başka kimse var mı? NYC’yi ziyaret etmeyi ve kuleleri ilk kez şahsen sallamayı anlatıyor. Videoyu bulmaya çalışıyorum ama şans yok. Bulmak için herhangi bir yardım için teşekkürler!

… 4FR33D0M tarafından gönderildi
[comments]

Author

50 Comments

1. Selam herkese paylaşımın harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

2. Bartın dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Merhaba sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 312

3. Bursa merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın valla çok iyi, twitter da paylaştım 21-11-2020 07:51:34

4. Adana dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 90

5. Düzce merkezden ben memo. Slm web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım 22-11-2020 08:42:19

6. Bu konu : ” Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , emin – 131

7. Erzurum merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım harbiden güzel, facebookta paylaştım 29-11-2020 17:42:53

8. Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

9. Bu konu : ” Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , ali – 118

10. Karabük dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 197

11. Ankara dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 347

12. Yalova dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Mrb sayfan valla güzel, saolun , ali – 440

13. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 15-12-2020 22:39:58

14. Bu konu : ” Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 497

15. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

16. Rize dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Selamlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 381

17. Gürbüz Reply

Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

18. Bu konu : ” Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz güzel, sağolun , ali – 211

19. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 192

20. Mrb paylaşımınız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, saolun 11-01-2021 11:12:16

22. Kars dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Selam herkese paylaşım inanki iyi, sağolun , – 106

23. Merhaba herkese sayfanız inanki güzel, linkedinde paylaştım

24. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Amasya dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Selam bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 179

26. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

27. Afyon dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Selam sayfa vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 57

28. Uşak merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi inanki iyi, teraziye tıkladım 19-01-2021 21:36:06

29. Kırklareli merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-01-2021 22:17:42

30. Kütahya dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Merhaba bu web sitesi inan ki iyi, tebrikler , hatice – 410

31. Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

32. Bu konu : ” Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 243

33. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Slm paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 01:04:12

34. Bu konu : ” Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler , ali – 463

35. Kars merkezden ben ahmet. Mrb siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-02-2021 14:13:55

36. Rize merkezden ben ali. Selamlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 28-02-2021 17:50:01

37. Bu konu : ” Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 229

38. Kastamonu dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . selamun aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, saolun , ali – 247

39. Mardin merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-03-2021 11:19:43

40. Şanlıurfa dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Mrb siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 382

41. Karaman dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Selamlar web siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ali – 383

42. Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Bu konu : ” Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 243

44. Merhaba herkese paylaşımın vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Rize dan kimler var. Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum . Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 488

46. Tekirdağ merkezden ben memo. Merhabalar sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler 15-04-2021 00:46:21

47. Bu konu : ” Yardım! WTC kulelerinin inşa edildiğinde patlayacak şekilde donatıldığını söyleyen eski Sovyet casusunu arıyorum ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha hayran edici, şukuladım , Emine – 228

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link