Selam millet! 16 yaşındayım ve annem uzun süredir hayatımdan çıktı. Ona ne olduğunu hiç anlamadım ama babam bana onun deli olduğunu ya da sözde kaybolmadan önce olduğunu söyledi. Yani internet buradayız. Hiç param olmadan araştırma yaptım ve hiçbir şey bulamadım. Adı Heather Dishan Pessagno/Greenburg ve Vacaville California ve Las Vegas Nevada’da ve ayrıca Utah’ta bir yerlerde yaşıyordu. Hadi bir araya gelip onu bulmaya çalışalım ya da belki benim için bir kapanış bulalım. Onsuz kolay olmadı ve son bir konuşma için her şeyi yapardım. TEŞEKKÜRLER!

…SyphusHunter tarafından gönderildi
[comments]

25 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

2. Karabük dan kimler var. Yardımınıza ihtiyaçım var! . Selamlar sayfanız valla iyi, tebrikler , ali – 496

3. Bu konu : ” Yardımınıza ihtiyaçım var! ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 178

4. Sivas dan kimler var. Yardımınıza ihtiyaçım var! . Merhaba herkese sayfanız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 324

5. Bitlis dan kimler var. Yardımınıza ihtiyaçım var! . selamun aleyküm web siten vallaha çok iyi, teşekkürler , ali – 83

6. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 06-07-2021 10:12:21

7. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, sağolun

8. Kilis dan kimler var. Yardımınıza ihtiyaçım var! . Merhabalar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 338

9. Siirt merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 09-07-2021 22:57:11

10. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa gerçekten iyi, teşekkürler

11. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

12. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Muş dan kimler var. Yardımınıza ihtiyaçım var! . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 443

14. Afyon dan kimler var. Yardımınıza ihtiyaçım var! . Merhabalar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun , Hasan – 65

15. Bu konu : ” Yardımınıza ihtiyaçım var! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim güzel, teşekkürler , hatice – 173

16. Çankırı dan kimler var. Yardımınıza ihtiyaçım var! . Selamlar paylaşımınız inanki güzel, tebrikler , memo – 299

17. Bu konu : ” Yardımınıza ihtiyaçım var! ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 475

18. Bu konu : ” Yardımınıza ihtiyaçım var! ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 450

19. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun

20. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

21. Bu konu : ” Yardımınıza ihtiyaçım var! ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 354

22. Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” Yardımınıza ihtiyaçım var! ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 56

24. Antalya dan kimler var. Yardımınıza ihtiyaçım var! . Merhaba paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun , – 193

Write A Comment