Kategoriler
Genel

Yargıç Joe Brown “Irkçı Koz” Anlatısını Yok Ediyor

https://www.infowars.com/watch-judge-joe-brown-destroys-racist-trump-narrative/

“80’li yılların sonlarında ve 90’lı yılların başında finansman almaya çalışan bir takım siyah girişimcilerle konuştum. Yapamadılar ”diye açıkladı. “Birisi onlara Donald Trump ile kontrol etmelerini söyledi. Bu yüzden geri dönüp bana Donald Trump’tan kredi aldıklarını söylediler. ”

“80’li yılların sonlarında ve 90’lı yılların başında finansman almaya çalışan bir takım siyah girişimcilerle konuştum. Yapamadılar ”diye açıkladı. “Birisi onlara Donald Trump ile kontrol etmelerini söyledi. Bu yüzden geri dönüp bana Donald Trump’tan kredi aldıklarını söylediler. ”

“Onlara vadeli kredi verdi. İlgiyle ve müdürle, tek bir kontrolle görün, ama onu şahsen görmeleri gerekiyordu ”diye devam etti.

Trump’tan kredi alan girişimciler, yaptıkları anlaşma başına ona geri ödeme yapmaya çalıştıklarında Donald, çeklerini yırttı ve “Tebrikler, şimdi işinizi yönetin” diyerek ellerini salladı.

90’lı yıllarda Donald Trump’ı hatırlatan Brown, “güzel, siyah model” kız arkadaşıyla her zaman görüldüğünü söyledi.

“İyi kadınları sever,” dedi Brown. “Siyah bir kadınla çıkıp onu kırmızı halılarla yürürken hiç problem yaşamıyordu.”

“Irkçı olmadığını söylüyor,” diye ekledi. “O [Trump] sadece siyah ya da beyaz olan pek çok insanı sevmez ve şeritlerinde bir şeyler yapan insanları takdir eder. ”

Brown, Trump’ın Jesse Jackson’ın cumhurbaşkanlığına iki koşusunu finanse ettiği az bilinen gerçeğinden de bahsetti.

“Yargıç Joe Brown “Irkçı Koz” Anlatısını Yok Ediyor” için 34 yanıt

Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam paylaşım inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 19-06-2020 15:22:47

Diyarbakır merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 18:39:29

Gaziantep merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-07-2020 12:49:25

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-07-2020 13:16:34

İzmir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa valla mükemmel, teraziye tıkladım 31-07-2020 20:17:16

Rize merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-08-2020 15:46:23

Giresun merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2020 15:20:00

Tunceli merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 26-08-2020 22:28:26

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 16:11:09

Van merkezden ben ali. Mrb web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 20:03:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir