Merhabalar, Buraya ilk kez gönderiyorum ama beni dinleyin, sanırım buradaki herkes yarı iletken mikroçip eksikliğini duymuştur. Bunun ne olduğunu bilmeyenler için, temelde elektronik herhangi bir şeyde bulunan bir çip, telefonunuz, mikrofonunuz, abajurunuz, ampulünüz, yani Alexa onu açıp kapatabiliyorsa, orada bir çip var demektir. Tamam noktaya geri dön. Çip kıtlığının covid aşıları yapılırken başladığını fark eden oldu mu ??!? Bu yarı iletken yongaların insan saçından daha küçük olduğu gerçeğini de göz ardı etmeyelim! Ne kadar küçük? Bir insan saç telinden 1 / 10.000 daha küçük! Neden bu kadar kıtlık olduğunu düşünmeye çalışıyorum çünkü bu çipler kumdan silikon olacak şekilde yapılmıştır. Bir düşünün, çok zor bir süreç değil ve salgın yeni başladığında yaşanan gecikmeler nedeniyle nakliye gecikmeleri olduğunu biliyorum, ama neden şimdiye kadar hala bir kıtlık var? Ve eleştirmenler, kıtlığın 2023’e kadar sürebileceğini söylüyor? Muhtemelen o zaman herkesin aşı olduğu için değil mi? Sonuç olarak, eksikliğin aşıda kullanılmasından kaynaklandığına kendimi ikna ediyorum. Dünyada bir veya iki yıl içinde (2023’e kadar) aşılanması gereken milyarlarca insan var ve bunlar Yarı iletken yongalar 2023’te tesadüfen yeniden başlatılacaktı. Aklın başından gidiyor. Bunu paylaşmak istedim çünkü kafamdan çıkarmak zorundaydım. Düşünceler kimse?

Author

39 Comments

1. Yozgat dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . Merhaba paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 396

2. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 128

3. Selamlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

4. Osmaniye dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 444

5. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız inanki hayran edici, sağolun

6. Artvin dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran edici, teşekkürler , ahmet – 43

7. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, tebrikler

8. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , – 480

9. Kayseri dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . Selam sayfan cidden çok güzel, şukuladım , ahmet – 230

10. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

11. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. Mrb sayfanız valla çok iyi, şukuladım , Aylin – 496

12. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 112

13. Kars dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . Selam herkese web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 289

14. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. Selam paylaşım cidden çok iyi, teşekkürler , – 214

15. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok iyi, sağolun , Emine – 391

16. Gürbüz Reply

Mrb sayfa cidden mükemmel, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 406

18. Yozgat dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 238

19. Hakkari merkezden ben Emine. Selamlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 04:02:18

20. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. Selam sayfanız inanki hayran edici, tebrikler , – 499

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 185

22. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz valla mükemmel, face de paylaştım 22-05-2021 16:03:31

23. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , memo – 393

24. Merhaba paylaşımın yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

25. Düzce merkezden ben memo. Selam herkese siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 20:32:34

26. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . Slm sayfa harbiden iyi, sağolun , Gürbüz – 285

27. Denizli dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . Selam web siteniz süper ötesi iyi, sağolun , ali – 98

28. Balıkesir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 03:25:59

29. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

30. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ali – 416

31. Amasya merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 29-06-2021 01:21:13

32. Çanakkale merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız inanki iyi, tebrikler 08-07-2021 07:48:31

33. Bolu dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , gaye – 93

34. Bu konu : ” YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , – 49

35. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

36. Merhabalar siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

37. Karabük dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 93

38. Burdur dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , ali – 210

39. Elazığ dan kimler var. YARI İLETKEN TALAŞ KISITLIĞI – Büyük Tesadüf?!?!?!? . Merhabalar web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun , gaye – 326

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link