Kategoriler
Genel

Yarık öğrenciler üzerinde psychedelica

Psychedelic LSD’de daha önce gerçek olduğunu hayal edemediğim bir deneyim yaşadım.

2018’de cuma günü bir komşu ile birlikte oldu. Bu komşu ile alt katta bir sekme paylaştıktan sonra sadece 20 dakika. Orada, başı asılı olarak yerde oturuyor. Geriye baktığımda bana kanallık ediyormuş gibi baktı, o zaman anlamadım, hiç böyle bir şey görmemiştim.

Birkaç dakika sonra sandalyeme geri döner. Şimdi gözlerine baktığında, öğrencileri artık yuvarlak değil, yarıklar. Orada alnımda başımı sallayarak başımı sallayarak oturuyorum, Bu gerçek olamaz! 15 saniye kadar böyle oturuyorum. Ne zamandır biliyorsun ?? Ben soruyorum ve cevap vermiyor. Sadece bu ţeyin burada olduđu bir zaman olduđunu hissediyorum, yaţadýđýmdan çok daha uzun. Bu şey eterden, hissediyorum. Ama buradan, uzaylı değil. Ve elektrikle bir tür bağlantısı vardır, sanki içinden geçtiği gibi.

Hep senden hoşlanıyorduk, bana söylüyor. Onun ifadesiyle, ilk düşüncem, artık beni sevmiyorlar mı? Garip, biliyorum.

Her zaman ‘biz’ biçiminde konuşurlardı, sanki çokluymış gibi. Telepati yeteneğine sahiplerdi. Cinsel sapkın. Tehlikeli. Zeki, ama zekadan önce alaycıydılar. Bunun zayıf bir nokta olduğunu hissettim. Mesela onları tuzağa düşürmenin bir yolu olabilir.

“Yarık öğrenciler üzerinde psychedelica” için 19 yanıt

Aydın merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 14-04-2020 21:46:00

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın valla çok güzel, linkedinde paylaştım 15-04-2020 00:27:57

Antalya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-04-2020 23:46:29

Ankara merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-04-2020 04:54:41

Mersin merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-05-2020 03:06:52

Karaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 13-05-2020 04:00:38

Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-05-2020 20:37:34

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım 26-05-2020 20:35:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir