Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin.

Neye inandığınız veya kimi desteklediğinizden bağımsız olarak, yarının dünyanın geleceği açısından çok önemli bir gün olduğu gerçeğini görmezden gelemeyiz. Evet, dünya.

Bu dünyayı, özellikle Amerika’yı istila eden, yarın ve ötesinde meyvelerini verecek nesiller boyu gündemler, yalanlar ve yolsuzluklar oldu.

Son birkaç ayda ekilen tohumları ve bu tohumlara kesinlikle tonlarca suyun atıldığını görebiliyoruz. Bu yeni bir şey değil, bu yapım aşamasında olan bir şey.

Eğer gerçekten “uyandıysanız”, o zaman tüm tarihimizin saçmalık olduğunu ve altında yaşadığımız sistemin göründüğü gibi olmadığını anlarsınız. Eğer gerçekten “uyandıysanız”, o zaman bu seçkinlerin ve kuklaların aynı çevrede olduklarını ve refahımıza aldırış etmediklerini anlayacaksınız. Sadece gündemlerini önemsiyorlar ve tanrı için güç pozisyonlarında kalmak ne planladıklarını biliyor. İster din ister saf komünizm olsun, bunların hepsi istediklerini elde etmek için büyük bir yalan.

Evet, gerçek olan ve her zaman büyük bir komplo veya gündemden ayrı olmayan tonlarca sorun ve insan var. Ancak, bu milyarderlerin ve federal düzeydeki büyük politikacıların gerçekten bizim tarafımızda olduğu tuzağına düşmeyin. Yayları çekmeye yardım edenler onlar … bunu her zaman hatırla.

Ama yarın … korkunç olacak. Her yerde ağır duygular olacak, panoda öfke olacak ve tahtada yalanlar olacak.

Kimin kazandığı önemli değil, çünkü dediğim gibi … hepsi aynı takımda.

Yine de vergi ödeyeceğiz … bu da zor kazanılan paramızın dörtte birinden fazlasını vermek anlamına geliyor. Bu korkunç gezegende her şeyden iki tane olduğu sürece eşitliği asla göremeyeceğiz. Yine de politikacıların hayatı bizim için kolaylaştırmak için hiçbir şey yapmadığını göreceğiz.

Daha da önemlisi, bu elitler bizi aptal yerine koydukları sürece açık ara yolsuzluklar, yalanlar ve saçmalıklar devam edecek.

Önümüzdeki birkaç gün boyunca tetikte olun ve sosyal medyadan olabildiğince uzak durun.

Varlığından hiç haberdar olmadığınız ilginç konularla ilgili bazı videolar izleyin! Hiç bilmediğin bir komplo hakkındaki bir podcast’i dinle! SİZİ mutlu eden her şeyi yapın ve hayatı yaşayın!

Bu sadece başlangıç ​​ve birlikte kalmalıyız ve bu matrisin bizi alaşağı etmesine izin vermemeliyiz.

Herkes güvende kalın 🙂

“Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin.” üzerine 37 yorum

1. Kırşehir merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 03-11-2020 02:22:44

2. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Selam herkese siten inanki iyi, saolun , Hasan – 93

3. Kastamonu dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Selam sayfa valla dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 459

4. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 371

5. Bursa merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 03-11-2020 02:25:26

6. Gaziantep dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 233

7. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 03-11-2020 07:33:23

8. Çanakkale dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Merhabalar paylaşımın süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 211

9. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 389

10. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 280

11. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-11-2020 16:21:09

12. Çanakkale dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 322

13. Batman dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 274

14. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 322

15. Denizli dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Selamlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 405

16. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 95

17. Bayburt dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 294

18. Ardahan dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , ali – 168

19. Çorum dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 419

20. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 465

21. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun , doruk – 280

22. Muş dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Selamın aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 142

23. Ordu dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım , – 195

24. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 205

25. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki çok güzel, tebrikler , emin – 476

26. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 438

27. Iğdır dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Selam herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun , emin – 487

28. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 326

29. Trabzon merkezden ben memo. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-01-2021 17:51:31

30. Kayseri dan kimler var. Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. . Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun , ali – 203

31. Bu konu : ” Yarın çok önemli bir gün, çünkü kaçınılmaz olarak nesiller boyu gözümüzün önünde gündemleri başlatacak. Hemen görmeyeceğiz ama hepimiz ekilen tohumları görebiliriz. Yarının sizi gerçekte neler olup bittiğinden kör etmesine izin vermeyin. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler , banu – 157

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link