Eminim pek çok insan olur. Şahsen ben utanç verici veya herhangi bir yan bakışı garanti eden bir şey yapmadım. Çocuklarımın resimlerini yayınlamıyorum, orada siyasi görüşlerimden veya inançlarımdan bahsetmiyorum. Bazen başkalarının gönderilerine yorum yaparım. Habercide bana karşı kullanılabilecek hiçbir şey söylemiyorum. Bana karşı kullanılabilecek hiçbir şey yazmıyorum. İnsanlar olduğu gibi deli. Tüm hayatınız, sırlarınız ya da dünyanın görmesini istemeyeceğiniz herhangi bir şey Facebook’ta olmamalı. Çünkü eğer bir gün ona inerse, onun tarafından tüketilmek yerine kendinizi ondan çekmeyi dilersiniz.

Author

26 Comments

1. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun

2. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. Ankara merkezden ben memo. Mrb web siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 23-01-2021 15:45:43

4. Manisa dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler , doruk – 64

5. Bayburt dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , doruk – 468

6. Çanakkale dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . Merhaba sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 392

7. Slm web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

8. Bartın dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, sağolun , ali – 419

9. Tokat dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . Merhaba bu web sitesi inanki hayran edici, tebrikler , memo – 482

10. Batman merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, saolun 01-02-2021 07:12:50

11. Yalova dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 394

12. Bu konu : ” Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 238

13. Bu konu : ” Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 299

14. Bu konu : ” Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ali – 138

15. Kastamonu merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-03-2021 15:32:05

16. Gümüşhane dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . Mrb sayfa vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 10

17. Denizli dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 195

18. Yalova dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 496

19. Nevşehir dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . Selam herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 260

20. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, saolun

21. Bu konu : ” Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok güzel, sağolun , ahmet – 448

22. Selamlar paylaşım ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

23. Mardin dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . Selamın aleyküm web sitesi valla hayran edici, tebrikler , hatice – 443

24. Amasya dan kimler var. Yarın uyanırsanız ve Facebook’un, yüklediğiniz veya yazdığınız herhangi bir şeyin Facebook’taki başka herhangi biri tarafından erişilebilen verilerinizle tamamen açıldığını görürseniz ne olur? . Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 434

25. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link