Yarının bugünkü anlatıları: Biden, Harris / Biden enfekte bir WH’ye girmeyeceği için, koronavirüs patojenini sterilize etmek için Beyaz Saray’ın yakılması gerektiğini duyurduğunda, Trump seçimi çalacak.

ÇKP, Rusya, Soros, Dems ve medya yardımcıları, güçlü etki anlatılarına ve Marksist Devrim’e direnmenin boşuna olduğunu söylüyor.

Açıkça üstünlükleri var ve kontrol yoldaşlar. Birçoğu sabırsız şeyler yeterince hızlı gerçekleşmiyor ve sosyalist iktidarı ele geçirme, yarının anlatılarını bugün çalıştırarak hızlandırılabilir.

… MacPepper tarafından gönderildi
[comments]

“Yarının bugünkü anlatıları: Biden, Harris / Biden enfekte bir WH’ye girmeyeceği için, koronavirüs patojenini sterilize etmek için Beyaz Saray’ın yakılması gerektiğini duyurduğunda, Trump seçimi çalacak.” üzerine 8 yorum

1. Kırklareli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 03-10-2020 16:10:25

2. Bu konu : ” Yarının bugünkü anlatıları: Biden, Harris / Biden enfekte bir WH’ye girmeyeceği için, koronavirüs patojenini sterilize etmek için Beyaz Saray’ın yakılması gerektiğini duyurduğunda, Trump seçimi çalacak. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , doruk – 456

3. Karabük dan kimler var. Yarının bugünkü anlatıları: Biden, Harris / Biden enfekte bir WH’ye girmeyeceği için, koronavirüs patojenini sterilize etmek için Beyaz Saray’ın yakılması gerektiğini duyurduğunda, Trump seçimi çalacak. . Mrb sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 300

Yorum yapın