Yarının bugünkü anlatıları: Biden, Obama Hükümeti’nin ilk dünya dışı dünyayı yakaladığını ve ilk çevrilen kelimelerin “nefes alamıyorum” olduğunu doğruladığında Trump seçimi çalacak.

ÇKP, Rusya, Soros, Dems ve medya yardımcıları, güçlü etki anlatılarına ve Marksist Devrim’e direnmenin boşuna olduğunu söylüyor.

Açıkça üstünlükleri var ve Yoldaşlar korku çığırtkanlığını kontrol ediyor. Birçoğu sabırsız şeyler yeterince hızlı gerçekleşmiyor ve sosyalist iktidarı ele geçirme, yarının anlatılarını bugün çalıştırarak hızlandırılabilir.

… MacPepper tarafından gönderildi
[comments]

“Yarının bugünkü anlatıları: Biden, Obama Hükümeti’nin ilk dünya dışı dünyayı yakaladığını ve ilk çevrilen kelimelerin “nefes alamıyorum” olduğunu doğruladığında Trump seçimi çalacak.” üzerine 5 yorum

1. Mardin merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-10-2020 11:19:15

2. Bu konu : ” Yarının bugünkü anlatıları: Biden, Obama Hükümeti’nin ilk dünya dışı dünyayı yakaladığını ve ilk çevrilen kelimelerin “nefes alamıyorum” olduğunu doğruladığında Trump seçimi çalacak. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 31

3. Bu konu : ” Yarının bugünkü anlatıları: Biden, Obama Hükümeti’nin ilk dünya dışı dünyayı yakaladığını ve ilk çevrilen kelimelerin “nefes alamıyorum” olduğunu doğruladığında Trump seçimi çalacak. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, saolun , ali – 298

Yorum yapın