Yarının bugünkü anlatıları: Trump, önümüzdeki hafta GOP Konvansiyonu sırasında iki kasırga Körfez kıyısında karaya çıktığında FEMA operasyonunu Crossfire Kasırgası’nı duyurdu. Her iki kasırga yönünü Trump’ın siyah işaretleyici yoluna uyacak şekilde değiştirdiğinde Trump seçimi çalacak.

ÇKP, Rusya, Soros, Dems ve medya yardımcıları, güçlü nüfuz anlatılarına ve Marksist Devrim’e direnmenin boşuna olduğunu söylüyor.

Açıkça üstünlükleri var ve kontrol yoldaşlar. Birçoğu sabırsız şeyler yeterince hızlı gerçekleşmiyor ve yarının anlatılarını bugün çalıştırarak onların sosyalist güçlerini ele geçirmesini hızlandırabiliriz.

… MacPepper tarafından gönderildi
[comments]

“Yarının bugünkü anlatıları: Trump, önümüzdeki hafta GOP Konvansiyonu sırasında iki kasırga Körfez kıyısında karaya çıktığında FEMA operasyonunu Crossfire Kasırgası’nı duyurdu. Her iki kasırga yönünü Trump’ın siyah işaretleyici yoluna uyacak şekilde değiştirdiğinde Trump seçimi çalacak.” üzerine 22 yorum

1. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-08-2020 22:29:50

2. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha iyi, linkedinde paylaştım 25-08-2020 08:46:51

3. Hatay merkezden ben doruk. Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-10-2020 10:35:35

4. Bu konu : ” Yarının bugünkü anlatıları: Trump, önümüzdeki hafta GOP Konvansiyonu sırasında iki kasırga Körfez kıyısında karaya çıktığında FEMA operasyonunu Crossfire Kasırgası’nı duyurdu. Her iki kasırga yönünü Trump’ın siyah işaretleyici yoluna uyacak şekilde değiştirdiğinde Trump seçimi çalacak. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 322

Yorum yapın