Yarının bugünkü anlatısı: Joe Biden, Covid’e Trump gibi olumlu yaklaşmayı dilediğini açıkladığında Trump seçimi çalacak.

ÇKP, Rusya, Soros, Dems ve medya yardımcıları, güçlü etki anlatılarına ve Marksist Devrim’e direnmenin boşuna olduğunu söylüyor.

Açıkça üstünlükleri var ve Yoldaşlar korku çığırtkanlığını kontrol ediyor. Birçoğu sabırsız şeyler yeterince hızlı gerçekleşmiyor ve sosyalist iktidarı ele geçirme, yarının anlatılarını bugün çalıştırarak hızlandırılabilir.

… MacPepper tarafından gönderildi
[comments]

“Yarının bugünkü anlatısı: Joe Biden, Covid’e Trump gibi olumlu yaklaşmayı dilediğini açıkladığında Trump seçimi çalacak.” üzerine 10 yorum

1. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 06-10-2020 00:53:42

2. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-10-2020 03:57:50

3. Bu konu : ” Yarının bugünkü anlatısı: Joe Biden, Covid’e Trump gibi olumlu yaklaşmayı dilediğini açıkladığında Trump seçimi çalacak. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 316

4. Bu konu : ” Yarının bugünkü anlatısı: Joe Biden, Covid’e Trump gibi olumlu yaklaşmayı dilediğini açıkladığında Trump seçimi çalacak. ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 469

5. Bilecik merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-10-2020 05:16:55

6. Bu konu : ” Yarının bugünkü anlatısı: Joe Biden, Covid’e Trump gibi olumlu yaklaşmayı dilediğini açıkladığında Trump seçimi çalacak. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 221

7. Mardin dan kimler var. Yarının bugünkü anlatısı: Joe Biden, Covid’e Trump gibi olumlu yaklaşmayı dilediğini açıkladığında Trump seçimi çalacak. . Mrb siten cidden iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 218

Yorum yapın