Yarın ne olacağına dair fikirlerini paylaşan pek çok insan olduğunu biliyorum ama 2 sentimi oraya koyma ihtiyacı duyuyorum.

Bildiğiniz ve fotoğraflardan ve videolardan da gördüğünüz gibi bu birliklerin çoğu silahlı değil. Silahları var ama dergileri yok. Bu beni rahatsız ediyor ve bence varlığın nedeni, bunun sahte bayrağın bir parçası olacak. NG posers’larının gerçek NG’lere ateş açacağını ve sağcı radikaller olduğunu iddia edeceklerini düşünüyorum. Ya da sağcı aktörlerin, tıpkı sağ kanat aktörlerin başkenti “fırlatması” gibi NG’lere ateş etmeleri.

TPTB silah kontrolü istiyor ve hakkı kara listeye almak için bir bahane istiyor. NG’leri incelemek zorunda bırakılarak anlatıyı zaten oluşturdular.

Kim bilir belki de onu ilk gününde Biden’ı öldüren sağcı bir suikastçı ile Kamala’ya hızlı bir güç devri yapmak için bile kullanacaklar. Seçimi boyunca TPTB’nin baş belası oldu. Kendisinin ve oğlunun kirli çamaşırlarını defalarca örtmek için gece gündüz çalışmak zorunda kaldılar. Kamala fazla bakım gerektirmez. Biden’ın suikastı bir uyarı ve fedakarlık görevi görecekti. İç terörizme karşı bir savaş başlatmanın yanı sıra yani. doğru.

Bu şeyler genellikle birbirine bağlanır ve yazı sağdaki duvarda görünür. Hakkı yasaklayan / sansürleyen şirketler ile. Bankalar, covid maskaralıklarıyla ve insanların inançları nedeniyle oynamayanların hesaplarını kapatıyor. AOC, “radikal sağın” tutuklanmasını ve yeniden programlanmasını istiyor.

Bu hak, NWO ve covid gündemlerine düşman olarak tanımlandı ve herhangi bir şekilde ele alınması gerekiyor. Sizin için geldiklerini açıkça söylüyorlar. Bilmeni istiyorlar. Hastalıklı ve sapkın oyunlarının bir parçası.

Son olarak, SOMETHING’in yarın Q yüzünden değil, acil durum sistemi etrafındaki konuşmalar ve Trump’ın şirketlere bunun kanun olduğunu söylediği için düşeceğine şiddetle inanıyorum. Pennsylvania’dan gaz, yiyecek ve su alma uyarısı ve FEMA bunu kendi mesajıyla tekrarlıyor. 10 günlük karanlık konuşma. İnternet ve elektrik kesintileri etrafında çok sohbet etmenin yolu. Sahte bayrak sıkıyönetimi başlatmak için kullanılmış olabilir. Planlarını bilmiyoruz ama bu şeylerin genellikle daha büyük bir planın parçası olarak birleştiğini biliyoruz.

Güvende kalın arkadaşlarım.

Author

18 Comments

1. Kırşehir dan kimler var. Yarının sahte bayrağı . Merhaba herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 95

2. selamun aleyküm sayfa inanki hayran edici, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Yarının sahte bayrağı ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun , ali – 439

4. Bu konu : ” Yarının sahte bayrağı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 190

5. Bingöl dan kimler var. Yarının sahte bayrağı . Merhaba sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 84

6. selam arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler

8. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

9. Kars merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 13:22:22

10. Bu konu : ” Yarının sahte bayrağı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 167

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yarının sahte bayrağı ” çok güzel. Mrb sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 313

12. Iğdır dan kimler var. Yarının sahte bayrağı . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , – 260

13. Bu konu : ” Yarının sahte bayrağı ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , – 130

14. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

15. Amasya dan kimler var. Yarının sahte bayrağı . selamun aleyküm sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 213

16. Mersin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 19-04-2021 22:58:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link