Kategoriler
Genel

Yarış krizi güvensizliğe dayanıyor. Afrikalı Amerikalılar beyazlara güvenmiyor. Beyazlar tamamen güvenilmezdir. Ben beyaz bir adamım ve diğer adamlara güvenmiyorum. Yerli Amerikalılar asla beyaz insanlara güvenmemenin zor yolunu öğrendiler.

Afro-Amerikan Topluluğu’nu halka açık bir forum aracılığıyla dinliyorum. Onları dinlediğimin farkında değiller. Toplumda beyaz insanların bebek yediği bir efsane var. Bu yabancı Afro-Amerikan radikali olabilir, ancak bununla başa çıkmak zorundalar. Beyaz insanlar da “öteki” nin ne düşündüğüne dair çılgın fikirlere sahiptir.

Beyazlar bu topluluğu sistematik olarak zehirledi. Bir topluluk olarak defalarca “kendimize baktık” ve herkesi tıpkı sizin ve benim gibi insanlar olarak görüyoruz. Yerli Amerikalılar, Avrupalı ​​göçmenlerin onları herhangi bir yerden iterek kör tutkusunu kanıtlayabilirler. Sadece bu topluluk için ödünler verilmez.

Bu sınırlarda yaşadığımız sürece hepimiz Amerikalılarız, Hep birlikte barış içinde ilerleyebilir ya da bu anlamsız kavgaya devam edebiliriz.

#RacistInChief #racism #racist

“Yarış krizi güvensizliğe dayanıyor. Afrikalı Amerikalılar beyazlara güvenmiyor. Beyazlar tamamen güvenilmezdir. Ben beyaz bir adamım ve diğer adamlara güvenmiyorum. Yerli Amerikalılar asla beyaz insanlara güvenmemenin zor yolunu öğrendiler.” için 13 yanıt

Bursa merkezden ben mehmet. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 08-07-2020 16:40:38

Siirt merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-07-2020 14:38:39

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 30-07-2020 11:42:35

Giresun merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 06-08-2020 21:42:48

İstanbul merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 10-08-2020 00:59:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir