Yarış savaşları her zaman seçim yıllarında olur, aynı covid için de.

Derin devlet ve Çin, kozun gitmesini istiyor. Reddit’te milyonlarca botları var ve tıpkı ABD’nin HK’da yaptığı gibi sivil kargaşayı başlatmak onlar için çok kolay.

Şimdi Çin için, önümüzdeki on yıllardaki tüm ekonomik güçleri tehlikede. ABD’yi geçeceklerdi. Şimdi kozla bir sonraki üçüncü dünya gücü haline geliyorlar, bu yüzden kırmızı alarmda ve onlar için savaş. Sivil huzursuzluğun bu yıl kozu durdurmaya yetmeyeceğini düşündüler.

Geceleri satın almak yeterli olmayacak.

Reddit’i manipüle etmek ve kariyer politikacılarına biden olarak ödeme yapmak yeterli olmazdı.

Bu yüzden virüsü getirmeleri gerekiyordu. Çin’in dünyanın en güçlü ülkesi mi yoksa üçüncü dünyaya mı döndüğü konusunda birkaç 100 bin ölüm fıstıktır.

… n0MAS tarafından gönderildi
[comments]

“Yarış savaşları her zaman seçim yıllarında olur, aynı covid için de.” üzerine 26 yorum

1. Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-10-2020 20:00:42

2. Denizli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 02:51:29

3. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 03:11:59

4. Ordu merkezden ben Aylin. Selam web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 03:12:09

5. Muğla merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler 02-10-2020 03:14:29

6. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 03:23:32

7. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Yalova merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 03-10-2020 07:49:52

9. Yalova merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım 04-10-2020 10:44:45

10. Kars dan kimler var. Yarış savaşları her zaman seçim yıllarında olur, aynı covid için de. . Selam siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , emin – 223

11. Bu konu : ” Yarış savaşları her zaman seçim yıllarında olur, aynı covid için de. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, sağolun , Emine – 433

12. Bu konu : ” Yarış savaşları her zaman seçim yıllarında olur, aynı covid için de. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 345

13. Bu konu : ” Yarış savaşları her zaman seçim yıllarında olur, aynı covid için de. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler , mehmet – 41

Yorum yapın