Kategoriler
Genel

Yarışların Yaratılışı

Hepimiz evrenin doğuşundan geldik. O zamanlar evren bizi yaratan her boyutun bilinciydi. İlk gelenler Nemnir – Devler sonra Soffhir – Sürüngenler, sonra Alithir ve son olarak da en az Aessir – Anunaki idi. Aessir’in insanlarla oğulları ve kızları vardı, bu bizi Sem – Atlantis’ten insanlar yarattı. Hepimiz bilmeden deneylerdik. Tüm evren farklı boyutlarda yansıtılıyor, farklı bakış açıları yaratmaya başladı. Gerçekte kim olduğumuzu görmek için daha iyi bir perspektif yaratmamız gereken en önemli boyut 6. boyuttur. 6 boyut = evrendeki yaşam modelini temsil eden 6 küre. Bu yüzden yaşam çiçeği 6’dır ve donduğunda su 6’nın şeklini alır. Yani evrendeki her canlı varlığın yaratılışının ana yapısıdır. Yaşam Çiçeği: 1 – DNA Strand. 2 – Yaşam Tohumu. 3 – Yaşam Yumurtası. 4 – 3D Küp. 5 – Hayatın Meyvesi. 6 – Metatron Küpü. Kutupluluğun zaman ve mekan arasında yaşamasıyla, 6 zaman paterni 6 bölüme ayrılmalıdır, o zaman tüm evrendeki her varlığı yaratan 12 yüz / varlığa (Elohim) sahibiz. Bu yüzden 6. boyut, boyut veya mimarlardır. Bu mimarlar, yaşam / evren tohumları olarak adlandırdığımız farklı İlahiyatlara / Varlıklara ayrıldı. Bu büyük kreasyonlar / küreler, hayatı 3., 4. ve 5. boyuta getirmenin yaratılmasında / projesinde tutulan ilk varlıklardır. Bunlara Elohim denir. Her birimiz 1 Elohim’den geliyoruz, her biri evrende farklı ırklar olan farklı frekanslara / Titreşimlere ayrıldılar. Evreni dolduran farklı ışık ve renk ışınları, Başmelekler fikrini yaratmaya başlar. Elohim, evrendeki hayal edebileceğimiz en büyük beden olduklarını anlayan ilk varlıklardı, bu beden içinde hepimiz bildiğimiz bu fikrin bildiğimiz Yunanistan’da olduğu gibi: Kronos, tüm çocuklarının herkesten geldiği zaman tanrısı mantıklıysa vücudunun parçalarından. Elohim’in orada nasıl yarattığı hakkındaki ana fikir, 3. boyutun farklı ırkları, türleri ve gerçekleri kendi bedenine sahip. Elohim evrenin kendini tanıma isteğiydi. Yaşamın yaratılmasının, farklı süreçleri kendilerinin farklı yönlerini deneyimleyebilecekleri bir şekilde olacağını anladılar. Zamanla dalga olmayı bıraktıkları titreşimler yerine geometri şekillerini almaya başladılar ve mekan / evren gerçekliğinde canlılar şeklini almaya başladılar. Onlar tarafından yaratılan ilk tür olduklarını düşündüğümüz şey değil, bir bakıma onların nihai ürünüyiz. Milyarlarca ve milyonlarca yıllık maddenin işlenmesinin 3. boyuttaki evriminin sonucuyuz. Yaratılan ilk tür, evrendeki 4 önemli cismi kontrol eden varlıklardı, evrende 5 beden var ama bunlardan 4 tanesi en önemlisidir. 1. Su 2. Toprak / Mineraller. 3. Yangın 4. Hava. Bu 4 element, evrende yaratılan 4 varlıktı. Bazı gezegenler mineral, ateş, suya dayalı yaşam buluruz. Biz minerallerden ve sudanız. Bu 4 elementi yaratan binlerce tür vardı ama bizim için bakteri en önemlisidir ve bu su deneyimlerinden türlerin geri kalanının yapısını yarattılar. 5. beden her şeyi birbirine bağlayan bedendir. Etereal Beden denir ve ruha bağlı olan her şeyin zihnini ve hafızasını, bu 4 türün ve onlardan sonra gelenlerin içinden geçen enerjiyi birleştirir. Ethereal dünyasından, canlı ve bilinci kendi başına bilincinden ayıran bir şekli olan, yaratılan ilk tür, ateş ve gazdan olanlardır. Sanırım söyleyebileceğiniz daha maddi şeylerdi, bu yüzden bireyler olarak tanıyacağımız şeyle daha uyumlu oldular. Jüpiter ve Satürn gibi güneş ve gaz gezegenlerinden yaşayan varlıklardı. Bizden tamamen farklılar, bu yüzden Elementals olmadıkça onlarla konuşmamız imkansız. 1. yapılar / canlılar aynı zamanda yaratıldı Oğullar yaratıldı, aynı zamanda galaksiler de yaratıldı, o zaman mineraller ve su varlıkları evrimleşmeye başladığında Etereal şekilleri suya soktu ve Pleiadesliler gibi 1. canlı varlıkları yarattı. diğer boyutlarda o kadar aydınlanmışlar ki ateş ruhunu tutabilirler ve su içinde yaşayabilirlerdi.

“Yarışların Yaratılışı” için 23 yanıt

Bartın merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-07-2020 06:19:42

Bursa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım 09-07-2020 02:58:47

Manisa merkezden ben ziya. Selam sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2020 04:23:09

Konya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2020 23:49:47

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler 06-08-2020 21:42:53

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-09-2020 19:31:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir