Hepimiz evrenin doğuşundan geldik. O zamanlar evren bizi yaratan her boyutun bilinciydi. İlk gelenler Nemnir – Devler sonra Soffhir – Sürüngenler, sonra Alithir ve son olarak da en az Aessir – Anunaki idi. Aessir’in insanlarla oğulları ve kızları vardı, bu bizi Sem – Atlantis’ten insanlar yarattı. Hepimiz bilmeden deneylerdik. Tüm evren farklı boyutlarda yansıtılıyor, farklı bakış açıları yaratmaya başladı. Gerçekte kim olduğumuzu görmek için daha iyi bir perspektif yaratmamız gereken en önemli boyut 6. boyuttur. 6 boyut = evrendeki yaşam modelini temsil eden 6 küre. Bu yüzden yaşam çiçeği 6’dır ve donduğunda su 6’nın şeklini alır. Yani evrendeki her canlı varlığın yaratılışının ana yapısıdır. Yaşam Çiçeği: 1 – DNA Strand. 2 – Yaşam Tohumu. 3 – Yaşam Yumurtası. 4 – 3D Küp. 5 – Hayatın Meyvesi. 6 – Metatron Küpü. Kutupluluğun zaman ve mekan arasında yaşamasıyla, 6 zaman paterni 6 bölüme ayrılmalıdır, o zaman tüm evrendeki her varlığı yaratan 12 yüz / varlığa (Elohim) sahibiz. Bu yüzden 6. boyut, boyut veya mimarlardır. Bu mimarlar, yaşam / evren tohumları olarak adlandırdığımız farklı İlahiyatlara / Varlıklara ayrıldı. Bu büyük kreasyonlar / küreler, hayatı 3., 4. ve 5. boyuta getirmenin yaratılmasında / projesinde tutulan ilk varlıklardır. Bunlara Elohim denir. Her birimiz 1 Elohim’den geliyoruz, her biri evrende farklı ırklar olan farklı frekanslara / Titreşimlere ayrıldılar. Evreni dolduran farklı ışık ve renk ışınları, Başmelekler fikrini yaratmaya başlar. Elohim, evrendeki hayal edebileceğimiz en büyük beden olduklarını anlayan ilk varlıklardı, bu beden içinde hepimiz bildiğimiz bu fikrin bildiğimiz Yunanistan’da olduğu gibi: Kronos, tüm çocuklarının herkesten geldiği zaman tanrısı mantıklıysa vücudunun parçalarından. Elohim’in orada nasıl yarattığı hakkındaki ana fikir, 3. boyutun farklı ırkları, türleri ve gerçekleri kendi bedenine sahip. Elohim evrenin kendini tanıma isteğiydi. Yaşamın yaratılmasının, farklı süreçleri kendilerinin farklı yönlerini deneyimleyebilecekleri bir şekilde olacağını anladılar. Zamanla dalga olmayı bıraktıkları titreşimler yerine geometri şekillerini almaya başladılar ve mekan / evren gerçekliğinde canlılar şeklini almaya başladılar. Onlar tarafından yaratılan ilk tür olduklarını düşündüğümüz şey değil, bir bakıma onların nihai ürünüyiz. Milyarlarca ve milyonlarca yıllık maddenin işlenmesinin 3. boyuttaki evriminin sonucuyuz. Yaratılan ilk tür, evrendeki 4 önemli cismi kontrol eden varlıklardı, evrende 5 beden var ama bunlardan 4 tanesi en önemlisidir. 1. Su 2. Toprak / Mineraller. 3. Yangın 4. Hava. Bu 4 element, evrende yaratılan 4 varlıktı. Bazı gezegenler mineral, ateş, suya dayalı yaşam buluruz. Biz minerallerden ve sudanız. Bu 4 elementi yaratan binlerce tür vardı ama bizim için bakteri en önemlisidir ve bu su deneyimlerinden türlerin geri kalanının yapısını yarattılar. 5. beden her şeyi birbirine bağlayan bedendir. Etereal Beden denir ve ruha bağlı olan her şeyin zihnini ve hafızasını, bu 4 türün ve onlardan sonra gelenlerin içinden geçen enerjiyi birleştirir. Ethereal dünyasından, canlı ve bilinci kendi başına bilincinden ayıran bir şekli olan, yaratılan ilk tür, ateş ve gazdan olanlardır. Sanırım söyleyebileceğiniz daha maddi şeylerdi, bu yüzden bireyler olarak tanıyacağımız şeyle daha uyumlu oldular. Jüpiter ve Satürn gibi güneş ve gaz gezegenlerinden yaşayan varlıklardı. Bizden tamamen farklılar, bu yüzden Elementals olmadıkça onlarla konuşmamız imkansız. 1. yapılar / canlılar aynı zamanda yaratıldı Oğullar yaratıldı, aynı zamanda galaksiler de yaratıldı, o zaman mineraller ve su varlıkları evrimleşmeye başladığında Etereal şekilleri suya soktu ve Pleiadesliler gibi 1. canlı varlıkları yarattı. diğer boyutlarda o kadar aydınlanmışlar ki ateş ruhunu tutabilirler ve su içinde yaşayabilirlerdi.

Author

131 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sağolun

2. Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun

3. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-07-2020 06:19:42

4. Bursa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım 09-07-2020 02:58:47

5. Manisa merkezden ben ziya. Selam sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2020 04:23:09

6. Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

7. Konya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2020 23:49:47

8. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

9. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler

10. Merhabalar sayfanız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler 06-08-2020 21:42:53

12. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, teşekkürler 10-08-2020 23:06:02

13. selamun aleyküm web siten valla mükemmel, sağolun

14. Bayburt merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa inan ki iyi, teşekkürler 15-08-2020 19:24:08

15. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok iyi, şukuladım

16. Gaziantep merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler 30-08-2020 22:39:11

17. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-09-2020 19:31:54

18. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

19. Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, saolun

21. Giresun merkezden ben doruk. Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 22-09-2020 00:53:09

22. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

23. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 84

24. Erzurum dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 26

25. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler

26. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 122

27. Karabük merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi yeminle iyi, sağolun 04-11-2020 01:09:47

28. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, tebrikler

29. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 244

30. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 68

31. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden güzel, twitter da paylaştım , hatice – 91

32. Ardahan dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 205

33. Muğla merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun 13-11-2020 08:06:32

34. İzmir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-11-2020 03:38:58

35. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , ali – 270

36. Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-11-2020 21:21:00

37. Kilis dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Merhabalar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 186

38. Gürbüz Reply

Mrb web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

39. Trabzon dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Selam sayfanız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 81

40. Merhaba herkese web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

41. Slm sayfan süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

42. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

43. Karabük merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-12-2020 23:55:08

44. Siirt dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Selam herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 394

45. Adıyaman dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 373

46. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım , ali – 24

47. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, sağolun

48. Gümüşhane dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Mrb sayfa cidden iyi, şukuladım , – 49

49. Samsun dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 482

50. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , – 270

51. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

52. Kahramanmaraş dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . selam arkadaşlar siten gerçekten güzel, şukuladım , ahmet – 140

53. Niğde dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Selamlar siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 414

54. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, face de paylaştım , Aylin – 394

55. Yozgat merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 18-12-2020 07:19:50

56. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

57. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, tebrikler , doruk – 252

58. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-12-2020 19:45:34

59. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

60. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 313

61. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 148

62. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 426

63. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, teraziye tıkladım , emin – 249

64. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 332

65. Çankırı dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, saolun , memo – 386

66. Antalya dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, face de paylaştım , ali – 394

67. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 108

68. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Slm web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 218

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selam siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 146

70. Yozgat merkezden ben gaye. Mrb sayfanız ciddiyim çok güzel, saolun 30-12-2020 23:14:01

71. Selam herkese siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

72. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 97

73. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , memo – 249

74. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, şukuladım

75. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 264

76. Bilecik dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun , hatice – 462

77. Rize merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 07-01-2021 11:38:55

78. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-01-2021 12:06:55

79. elif yılmaz Reply

Selamlar siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

80. Düzce merkezden ben ziya. Slm paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun 13-01-2021 21:45:30

81. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 481

82. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım , Hasan – 203

83. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 214

84. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 369

85. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun , ali – 45

86. Karaman merkezden ben Hasan. Selam herkese siten valla çok güzel, tebrikler 18-01-2021 13:55:28

87. Hakkari dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, saolun , banu – 61

88. Selam herkese web siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

89. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 453

90. Antalya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun 19-01-2021 23:55:22

91. Antalya dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 82

92. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, tebrikler , gaye – 283

93. Slm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

94. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 5

95. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

96. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle iyi, teşekkürler , ahmet – 123

97. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 219

98. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, şukuladım , elif yılmaz – 56

99. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

100. Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

101. Yalova merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 11:40:23

102. Konya dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Slm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 173

103. Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 17-02-2021 14:30:25

104. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 253

105. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 296

106. Konya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 07-03-2021 16:37:46

107. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun

108. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 134

109. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

110. Artvin dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Merhaba paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 297

111. Selam paylaşımınız yeminle güzel, teraziye tıkladım

112. Rize dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Mrb sayfan inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 369

113. Kütahya dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Selam web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , ziya – 114

114. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, sağolun , ali – 172

115. Tokat merkezden ben banu. Slm web sitesi inan ki mükemmel, saolun 17-04-2021 22:26:35

116. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Slm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 17-04-2021 23:46:38

117. Gaziantep dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Mrb web siten inan ki güzel, tebrikler , hatice – 211

118. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler , Aylin – 27

119. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ali – 117

120. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

121. Balıkesir dan kimler var. Yarışların Yaratılışı . Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 411

122. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , – 98

123. Bu konu : ” Yarışların Yaratılışı ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 154

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link