Kategoriler
Genel

Yaş faktörünü bir kenara bırakarak, zamanın kendisinin daha hızlı gittiğini fark ettiniz mi? On saniye "bir Mississippi, iki Mississippi" deneyin. Ne kadar yakındınız?

İkinci elin artık eskisinden yaklaşık 1,5 kat daha hızlı kestiği iyi bilinen bir “Mandela Etkisi”. Bu, bugünün yarım saatinin 20 dakika, bir saatin 40 ve 12 saatin 8 gibi olduğu anlamına gelir.

Çocukluğumdan bir saat geçmesini öngörerek, bir saniye içinde 1,5 saniye geciktim.

Ve modern bir saati hayal ederek bir saniyeden daha kısa sürede doğruyum.

“Bir mississippi, iki mississippi” ile saymak bile artık işe yaramıyor. Yakınında bile değil. Zaman hızlandı.

Eğer kendiniz denerseniz, kendinizi saatin gerisinde bulacaksınız.

“Yaş faktörünü bir kenara bırakarak, zamanın kendisinin daha hızlı gittiğini fark ettiniz mi? On saniye "bir Mississippi, iki Mississippi" deneyin. Ne kadar yakındınız?” için 10 yanıt

Bingöl merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 17-03-2020 22:27:29

Muğla merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, saolun 22-03-2020 16:50:47

Batman merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-03-2020 16:21:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir