Demek istediğim, kim bilir oradan ne saçmalıyorlar ve hayatımda hiç sivrisinekleri kesmiş gibi hissetmedim, aslında her zaman onları daha da kötüleştiriyor gibi görünüyor. Sivrisinekler kötüleşmek üzere mi, yoksa sivrisinekler sadece spreyden sonra mı kötüleşiyor?

Bunu her zaman gecenin bir yarısı yaparlar ve ben bunu tamamen şüpheli buluyorum. Hükümet diğer haşereleri umursamıyor, fare kapanları için para ödemiyor, kene kovucu koyduğunuz postaları göndermiyorlar, neden sabahın erken saatlerinde mahallelerden geçerek sivrisinekler için kimyasal püskürtüyorlar?

Düzenleme: Köpeğimi dışarı çıkarmak zorunda kaldım ve kaldırımda spreyin düştüğü yeri görebiliyorum. Birkaç yıl içinde MS veya başka bir şeye sahip olduğumu hissediyorum.

23 Comments

1. Bu konu : ” Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun , hatice – 10

2. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, . merhaba arkadaşlar sayfan valla iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 319

3. Diyarbakır merkezden ben doruk. Mrb sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-06-2021 09:42:19

4. Slm paylaşım inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, şukuladım , gaye – 223

6. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, . Merhaba sayfan valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 108

7. Erzincan dan kimler var. Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, . Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 496

8. Merhaba web siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Afyon dan kimler var. Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, . Merhaba herkese sayfanız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 357

11. Çankırı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 08-07-2021 15:04:35

12. Bu konu : ” Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 303

13. Konya dan kimler var. Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, . Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 402

14. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, . Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 44

15. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-07-2021 13:42:54

16. Karabük merkezden ben memo. Mrb bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-07-2021 10:53:17

17. Erzurum dan kimler var. Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, . Selamlar paylaşımınız cidden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 396

18. Çorum merkezden ben memo. Merhabalar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 08:33:43

19. Isparta merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-07-2021 13:15:01

20. Ardahan merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 08-08-2021 22:16:12

21. Manisa merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 30-08-2021 14:58:36

22. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:44:53

23. Bu konu : ” Yaşadığım yerde saat 1:17 ve dışarıdan gelen tanıdık rahatsız edici gürlemeyi duyduktan sonra, ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden iyi, tebrikler , emin – 468

Write A Comment