Yasaklama saçma. Trump’ın yasaklanması dünyanın kalitesini düşürmüyor

İfade özgürlüğü ve büyük teknoloji sansürü tartışmaları devam etmeli.

Ben şahsen Trump’ın kazanmasını istedim çünkü onun aptal olduğunu düşünüyorum ama Demokratlar ona karşı koşacak başka bir aptal seçerek tıkandılar. Ve Trump’ın yaptığı ve kötü seçimler demokratlar tarafından memnuniyetle sürdürüleceğini düşündüğüm pek çok şey.

Trump’tan başka bir kelime duymazsak hangi ilerlemeyi kaçıracağız?

“Yasaklama saçma. Trump’ın yasaklanması dünyanın kalitesini düşürmüyor” üzerine 15 yorum

1. Gümüşhane dan kimler var. Yasaklama saçma. Trump’ın yasaklanması dünyanın kalitesini düşürmüyor . selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 80

2. Afyon merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-01-2021 09:50:00

3. Muş dan kimler var. Yasaklama saçma. Trump’ın yasaklanması dünyanın kalitesini düşürmüyor . Selam herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 328

4. Adıyaman dan kimler var. Yasaklama saçma. Trump’ın yasaklanması dünyanın kalitesini düşürmüyor . selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, sağolun , ali – 379

5. Yozgat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 19:57:29

6. Bu konu : ” Yasaklama saçma. Trump’ın yasaklanması dünyanın kalitesini düşürmüyor ” çok güzel. Mrb web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 195

7. Bu konu : ” Yasaklama saçma. Trump’ın yasaklanması dünyanın kalitesini düşürmüyor ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 304

8. Bu konu : ” Yasaklama saçma. Trump’ın yasaklanması dünyanın kalitesini düşürmüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , memo – 122

9. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Slm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 01-02-2021 22:27:37

10. Bu konu : ” Yasaklama saçma. Trump’ın yasaklanması dünyanın kalitesini düşürmüyor ” çok güzel. Mrb sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 484

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link