Bir fikre saldırma şekliniz onu öldürmeye çalışmak değildir, bu işe yaramaz. Bunun yerine bu fikrin algısını değiştirirsiniz. Komplo teorileri veya hakikat arayışı fikri, her şeyi sorgulamak ve sadece ana akım medya veya yetkililer tarafından sunduğunuz şeylere dayanarak tüm kanıtlara dayanarak kendi başına bir sonuca varmaktır.

Peki yapabilseydin bu suba nasıl saldırırdın? Kolay, hiçbir şeyi sorgulamak istemeyen saçmalık ve kullanıcılarla doldurun. Herhangi bir şey hakkında çok az araştırma yapan insanlarla doldurun, ancak gidecekleri başka bir yer yokmuş gibi hissedin.

Zayıf fikirlerle suları saçma ve statik olarak çamurlayın. Eğer gerçekten bu yere saldırmak istiyorlarsa, burada daha fazla insanı kazılan aşırı uçlara zorlayan ideolojik altkümeleri kapatmaya devam edecekler.

Bir şeyi her yayınlamadan önce, sular altında kalacak ve fikirleriyle evlenen zekollerle tiksindireceksiniz. Ve tüm düşünceli nüanslı görüşler sol sağ paradigma şeyleri veya dini aşırılıklar altında gömülecek.

Bunu henüz ölçekte görmüyoruz ama 2020’nin sadece yarısındayız, bu yüzden gözlerimi açık tutacağım.

Author

138 Comments

1. Siirt merkezden ben banu. Selam web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 29-06-2020 18:27:05

2. Selam herkese paylaşım yeminle çok iyi, face de paylaştım

3. Erzincan merkezden ben Emine. Selam web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2020 22:54:28

4. Tokat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 30-06-2020 02:51:28

5. Bayburt merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 05:45:03

6. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten cidden hayran edici, teşekkürler 02-07-2020 07:02:08

7. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

8. Konya merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 03:52:33

9. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler

10. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 18:08:53

11. selam arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

12. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

13. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler

14. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, saolun

16. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

17. Mersin merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım 14-08-2020 06:54:01

18. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, sağolun 14-08-2020 12:45:20

19. selamun aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, şukuladım

20. Selam paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım

21. Osmaniye merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 16:46:56

22. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

23. Selam web siteniz inanki iyi, twitter da paylaştım

24. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

25. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 26-09-2020 13:23:45

26. Kırşehir merkezden ben gaye. Mrb siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:26:01

27. Ardahan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:49:11

28. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, sağolun

29. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

30. İzmir merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 09:42:21

31. Bitlis merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi inan ki güzel, teşekkürler 21-10-2020 10:01:13

32. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

33. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 27

34. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . merhaba arkadaşlar siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 455

35. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 420

36. Kırıkkale dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , ali – 127

37. Aksaray dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Mrb web siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 297

38. Erzincan merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 21-10-2020 10:57:56

39. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler

40. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun

41. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Mrb web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , Gürbüz – 330

42. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

43. Selam herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Erzurum merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-10-2020 06:03:58

45. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 27-10-2020 06:09:18

46. Selamlar paylaşım cidden çok güzel, teşekkürler

47. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

48. Ankara dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Selam siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 224

49. İstanbul dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Merhaba herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 440

50. Samsun dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Mrb sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım , Emine – 6

51. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , – 36

52. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 98

53. Sinop dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım , emin – 341

54. selam arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

55. Selamlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

56. Samsun merkezden ben ziya. Slm siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler 11-11-2020 22:24:18

57. Selam herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, sağolun

58. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Selamın aleyküm web siten inan ki çok iyi, sağolun , Gürbüz – 65

59. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 217

60. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

62. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi güzel, tebrikler , Gürbüz – 232

63. Slm web siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

64. Siirt dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 480

65. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, face de paylaştım , doruk – 172

66. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım

67. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

68. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

69. Tekirdağ dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . merhaba arkadaşlar siten gerçekten iyi, sağolun , ali – 400

70. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 130

71. Merhaba sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

72. Adıyaman merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım 08-01-2021 01:29:23

73. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim iyi, tebrikler 10-01-2021 13:15:50

74. Ankara merkezden ben ziya. Selam siteniz inanki iyi, şukuladım 15-01-2021 02:26:11

75. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

76. Van merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, tebrikler 16-01-2021 04:11:34

77. Ankara dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 11

78. Çankırı dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Slm paylaşımın inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 184

79. Bayburt merkezden ben hatice. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-01-2021 08:15:23

80. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 452

81. Ordu dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . selamun aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 445

82. Kırşehir dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Selam herkese sayfanız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 366

83. Hatay dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 330

84. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler

85. İstanbul merkezden ben hatice. Selamlar paylaşım cidden çok güzel, tebrikler 23-01-2021 10:24:56

86. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 245

87. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 74

88. Selam herkese paylaşım valla güzel, facebookta paylaştım

89. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 389

90. Hatay dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 18

91. Niğde dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 198

92. Denizli dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 201

93. Merhaba herkese siten ciddiyim güzel, face de paylaştım

94. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 341

95. Şırnak merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun 02-02-2021 11:53:05

96. Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

97. Çanakkale dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 153

98. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 04-02-2021 15:22:08

99. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 28

100. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 06-02-2021 18:10:18

101. Nevşehir merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun 08-02-2021 06:02:00

102. Kayseri merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 09-02-2021 23:51:16

103. Ordu dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun , Emine – 393

104. Van dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 396

105. Slm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

106. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 303

107. Merhabalar siten valla çok iyi, facebookta paylaştım

108. Gaziantep dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 462

109. Uşak merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 05:45:40

110. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 357

111. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 17

112. Merhabalar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

113. Gürbüz Reply

Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

114. Malatya merkezden ben Hasan. Merhaba web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler 19-03-2021 04:51:38

115. Denizli dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . selamun aleyküm paylaşımınız cidden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 118

116. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 73

117. Selamlar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

118. Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

119. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , memo – 41

120. Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

121. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden iyi, sağolun , Hasan – 170

122. Kayseri dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . Selam bu web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım , ali – 103

123. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden çok güzel, tebrikler , ali – 88

124. Uşak merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 07-05-2021 05:03:31

125. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link