Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler.

Bir fikre saldırma şekliniz onu öldürmeye çalışmak değildir, bu işe yaramaz. Bunun yerine bu fikrin algısını değiştirirsiniz. Komplo teorileri veya hakikat arayışı fikri, her şeyi sorgulamak ve sadece ana akım medya veya yetkililer tarafından sunduğunuz şeylere dayanarak tüm kanıtlara dayanarak kendi başına bir sonuca varmaktır.

Peki yapabilseydin bu suba nasıl saldırırdın? Kolay, hiçbir şeyi sorgulamak istemeyen saçmalık ve kullanıcılarla doldurun. Herhangi bir şey hakkında çok az araştırma yapan insanlarla doldurun, ancak gidecekleri başka bir yer yokmuş gibi hissedin.

Zayıf fikirlerle suları saçma ve statik olarak çamurlayın. Eğer gerçekten bu yere saldırmak istiyorlarsa, burada daha fazla insanı kazılan aşırı uçlara zorlayan ideolojik altkümeleri kapatmaya devam edecekler.

Bir şeyi her yayınlamadan önce, sular altında kalacak ve fikirleriyle evlenen zekollerle tiksindireceksiniz. Ve tüm düşünceli nüanslı görüşler sol sağ paradigma şeyleri veya dini aşırılıklar altında gömülecek.

Bunu henüz ölçekte görmüyoruz ama 2020’nin sadece yarısındayız, bu yüzden gözlerimi açık tutacağım.

“Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler.” üzerine 39 yorum

1. Erzincan merkezden ben Emine. Selam web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2020 22:54:28

2. Tokat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 30-06-2020 02:51:28

3. Bayburt merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 05:45:03

4. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten cidden hayran edici, teşekkürler 02-07-2020 07:02:08

5. Konya merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 03:52:33

6. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 18:08:53

7. Osmaniye merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 16:46:56

8. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 26-09-2020 13:23:45

9. Kırşehir merkezden ben gaye. Mrb siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:26:01

10. Ardahan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:49:11

11. İzmir merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 09:42:21

12. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 27

13. Çankırı dan kimler var. Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. . merhaba arkadaşlar siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 455

14. Bu konu : ” Yasaklanan alt öğelerin çoğunun günlük 10’dan az kullanıcıya sahip olduğu söylenir. Bu büyük bir tasfiye değildi, ‘nefret’ hakkında bir şeyler yapmalarını isteyen kullanıcılara pandering oldu. Bu alt bölümden sonra gelmeyecekler, eğer bir şey varsa insanları aptallaştırmak için huniler. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 420

ali için bir cevap yazın Cevabı iptal et