Karantinaya alınmış birkaç denizaltıda bulundum ve şu anda buradayım ve gerçekten, “saldırgan” veya her neyse – bir denizaltının karantinaya alınmasına neden olan parametreler, genel eğilim açısından gerçekten farklı değil buradaki şeylerden daha fazla.

Gerçekten de, “normi” bakış açısına göre, burası saldırgan/yabancı düşmanı/ırkçı/vb. olarak adlandırılabilir. bunu söylemek için yeterli kanıta (yani çok az) dayanmaktadır.

Böyle… neden ölmedik beyler

Author

29 Comments

1. Kars dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . Mrb siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , ali – 212

2. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım 07-08-2021 01:25:33

3. Nevşehir dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . Selam paylaşım yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 248

4. Muğla dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . Merhaba herkese paylaşım yeminle mükemmel, teşekkürler , ahmet – 89

5. Zonguldak merkezden ben memo. Mrb paylaşım harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 07-08-2021 01:42:34

6. Selam web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

7. Erzincan dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 179

8. Hatay dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . Mrb paylaşımınız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 356

9. Van merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, sağolun 07-08-2021 02:14:19

10. Bu konu : ” Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? ” çok güzel. Slm web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 172

11. Bu konu : ” Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 380

12. Yalova merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 07-08-2021 04:28:41

13. Bu konu : ” Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım , mehmet – 166

14. Bu konu : ” Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 28

15. Bu konu : ” Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, teşekkürler , emin – 189

16. Bu konu : ” Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 9

17. Bu konu : ” Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 148

18. Aydın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 14-08-2021 00:24:03

19. Mersin dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . Merhaba siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , – 45

20. Samsun dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . selamun aleyküm sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 249

21. selam arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

22. Batman dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . Merhaba herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 305

23. Bu konu : ” Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 41

24. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

25. Çanakkale merkezden ben emin. Selam herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 31-08-2021 18:32:11

26. Afyon merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 02-09-2021 20:58:07

27. Giresun dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . Selam siten vallaha billaha iyi, sağolun , ahmet – 410

28. Sivas dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 179

29. Düzce dan kimler var. Yasal Soru: Bu denizaltı neden karantinaya alınmadı? . Merhabalar bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 2

Write A Comment