Yaşayan Neandertaller

Saf bir spekülasyon ve temenni düşüncedir, ancak çoğu kez Neandertallerin hala dünyanın herhangi bir yerinde var olma ihtimalini ve henüz keşfedilmemiş olma olasılığını düşünüyorum. Bunun için bir kanıtım yok ve bu muhtemelen doğru değil, ama orada hala, çoğu on binlerce yıldır orada yaşayan, bazen Neandertal varlığının bilinen zaman dilimlerini kesişen, temasa geçmemiş insan kabileleri var. Bu insanlar aynı yerde bu kadar uzun süre hayatta kalabiliyorsa, bunun insan kuzenlerimiz için doğru olmadığını kim söyleyebilir ki, hiç kimsenin oraya bakmadığı kadar uzak bir yerde?

Bilmiyorum, düşünmek eğlenceli.

“Yaşayan Neandertaller” üzerine 8 yorum

1. Bu konu : ” Yaşayan Neandertaller ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 73

2. Kilis merkezden ben ahmet. Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 10:04:53

3. Bu konu : ” Yaşayan Neandertaller ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 178

4. Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-02-2021 20:38:30

5. Bu konu : ” Yaşayan Neandertaller ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle güzel, sağolun , Gürbüz – 258

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link