Saf bir spekülasyon ve temenni düşüncedir, ancak çoğu kez Neandertallerin hala dünyanın herhangi bir yerinde var olma ihtimalini ve henüz keşfedilmemiş olma olasılığını düşünüyorum. Bunun için bir kanıtım yok ve bu muhtemelen doğru değil, ama orada hala, çoğu on binlerce yıldır orada yaşayan, bazen Neandertal varlığının bilinen zaman dilimlerini kesişen, temasa geçmemiş insan kabileleri var. Bu insanlar aynı yerde bu kadar uzun süre hayatta kalabiliyorsa, bunun insan kuzenlerimiz için doğru olmadığını kim söyleyebilir ki, hiç kimsenin oraya bakmadığı kadar uzak bir yerde?

Bilmiyorum, düşünmek eğlenceli.

Author

27 Comments

1. selamun aleyküm sayfa harbiden çok güzel, tebrikler

2. Bu konu : ” Yaşayan Neandertaller ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 73

3. Kilis merkezden ben ahmet. Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 10:04:53

4. Bu konu : ” Yaşayan Neandertaller ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 178

5. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-02-2021 20:38:30

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yaşayan Neandertaller ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle güzel, sağolun , Gürbüz – 258

7. Merhaba herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. Elazığ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun 28-02-2021 21:21:04

9. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Yaşayan Neandertaller . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 124

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yaşayan Neandertaller ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha mükemmel, sağolun , Gürbüz – 72

11. Tunceli dan kimler var. Yaşayan Neandertaller . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, teşekkürler , hatice – 277

12. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

13. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım

14. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

15. Merhaba herkese sayfa inan ki güzel, twitter da paylaştım

16. Mrb sayfan vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

17. Niğde dan kimler var. Yaşayan Neandertaller . Selam herkese sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , – 128

18. Bu konu : ” Yaşayan Neandertaller ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 298

19. Bitlis merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 30-04-2021 06:08:40

20. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Yaşayan Neandertaller . selamun aleyküm siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 477

21. Ordu dan kimler var. Yaşayan Neandertaller . Selam web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , banu – 63

22. Gümüşhane dan kimler var. Yaşayan Neandertaller . Selam web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , hatice – 4

23. Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım 09-06-2021 14:59:20

24. Diyarbakır merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-06-2021 06:23:54

25. Çorum merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 16:28:21

26. Konya merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz inan ki çok iyi, saolun 22-06-2021 20:51:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link