Kategoriler
Genel

“Yavaş çekimde bir araba kazası”

Ss: Başlıktan da anlaşılacağı gibi, ağır çekimde bir araba kazasına tanık oluyoruz. Covid-19’un tüm plandemisi kaçınılmaz sonucuna ulaştığı için izlemek korkutucu.

Ben burada nadiren post gizlenen, ama yine de çoğunluğu TPTB söylediği her şeyi, çelişkili olsa bile, nasıl gidiyor şok olduğunu. Okulların ve spor salonlarının kapalı, ancak lisansları ve fast food paketlerinin kapalı olmaması alarm alarmlarını hemen yükseltmiş olmalıdır. Tüm maske senaryosu, bir tane giyin, bir tane giyin, bir tane giyin ve eğer insanları bir kötüye kullanmadığını görürseniz

Aslında bu gördüğüm gibi beta testidir. Uyumluluk, itaat ve sadakat için test mi yaptınız? Muhtemelen sadakatten daha iyi bir kelime, ama anladın. Kıymet belirlendi ve kitleler mecbur kaldı. Hiçbir şey aynı olmayacak ve kalp atışında TPTB Plandemik 2, 3, 4’ü başlatabilir ve dünyanın dönmeyi bırakacağını biliyorlar.

En rahatsız edici bulduğum şey bu, hiçbir şey gerçekten normale dönmeyecek. İnsanlar içeride 2 metrelik mesafe yerleştiğinden yakın temastan kaçınmak normalleşir. Ebay / amazon’dan mallarınıza güveniyorsunuz. Oyunlar / netflix’ten eğlenceniz / diğer akış sitelerini ekleyin. Halkların çalışmalarının çoğu evden yapılacaktır (kanıtlanabileceği gibi) Küçük işletmeler ne yazık ki kapalı kalır.

Yani buradan nereye gidiyor? Hiç normale dönecek mi? Bu aklınızda mı oynuyor? Biz bu konuda ne yapacağız?

““Yavaş çekimde bir araba kazası”” için 4 yanıt

Mardin merkezden ben ahmet. Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-05-2020 12:05:43

İzmir merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-05-2020 23:28:34

Iğdır merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-05-2020 15:43:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir