Ss: Başlıktan da anlaşılacağı gibi, ağır çekimde bir araba kazasına tanık oluyoruz. Covid-19’un tüm plandemisi kaçınılmaz sonucuna ulaştığı için izlemek korkutucu.

Ben burada nadiren post gizlenen, ama yine de çoğunluğu TPTB söylediği her şeyi, çelişkili olsa bile, nasıl gidiyor şok olduğunu. Okulların ve spor salonlarının kapalı, ancak lisansları ve fast food paketlerinin kapalı olmaması alarm alarmlarını hemen yükseltmiş olmalıdır. Tüm maske senaryosu, bir tane giyin, bir tane giyin, bir tane giyin ve eğer insanları bir kötüye kullanmadığını görürseniz

Aslında bu gördüğüm gibi beta testidir. Uyumluluk, itaat ve sadakat için test mi yaptınız? Muhtemelen sadakatten daha iyi bir kelime, ama anladın. Kıymet belirlendi ve kitleler mecbur kaldı. Hiçbir şey aynı olmayacak ve kalp atışında TPTB Plandemik 2, 3, 4’ü başlatabilir ve dünyanın dönmeyi bırakacağını biliyorlar.

En rahatsız edici bulduğum şey bu, hiçbir şey gerçekten normale dönmeyecek. İnsanlar içeride 2 metrelik mesafe yerleştiğinden yakın temastan kaçınmak normalleşir. Ebay / amazon’dan mallarınıza güveniyorsunuz. Oyunlar / netflix’ten eğlenceniz / diğer akış sitelerini ekleyin. Halkların çalışmalarının çoğu evden yapılacaktır (kanıtlanabileceği gibi) Küçük işletmeler ne yazık ki kapalı kalır.

Yani buradan nereye gidiyor? Hiç normale dönecek mi? Bu aklınızda mı oynuyor? Biz bu konuda ne yapacağız?

Author

86 Comments

1. Mardin merkezden ben ahmet. Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 23-05-2020 12:05:43

2. selamun aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. İzmir merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-05-2020 23:28:34

4. Iğdır merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-05-2020 15:43:30

5. Iğdır merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 08-06-2020 09:33:57

6. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

7. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha iyi, face de paylaştım

8. Sinop merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 01-07-2020 13:25:45

9. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 02-07-2020 03:32:57

10. Selam herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

11. Selam herkese siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Selam sayfa vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

13. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 24-07-2020 17:57:15

15. Sivas merkezden ben gaye. Mrb sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-07-2020 10:31:36

16. Hatay merkezden ben gaye. Mrb sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 13:09:50

17. Ağrı merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun 03-08-2020 17:17:35

18. selam arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım

19. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam web siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım 09-08-2020 11:56:36

20. Mardin merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 13-08-2020 10:25:20

21. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

22. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

23. Erzurum merkezden ben ahmet. Slm sayfanız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2020 06:19:58

24. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

25. Manisa merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 06-09-2020 05:56:37

26. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

28. Hatay merkezden ben gaye. Slm sayfa yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 16:04:50

29. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

30. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, saolun

31. Isparta merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 03-10-2020 19:51:29

32. Bartın merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun 24-10-2020 16:22:35

33. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 363

34. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, face de paylaştım , – 278

35. Ardahan merkezden ben memo. Merhaba web siteniz valla güzel, face de paylaştım 08-11-2020 16:00:04

36. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-11-2020 23:16:31

37. Sakarya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-11-2020 07:46:20

38. Malatya dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 159

39. Adıyaman dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Slm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 415

40. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, sağolun , doruk – 451

41. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

42. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha güzel, teşekkürler , ali – 162

43. Mrb paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

44. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler , ali – 254

45. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 34

46. Samsun merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, tebrikler 29-12-2020 07:22:41

47. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 10:12:51

48. Mrb paylaşımın harbiden çok iyi, face de paylaştım

49. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 341

50. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , gaye – 190

51. Kütahya dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Merhaba herkese sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım , – 308

52. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

53. Samsun dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 360

54. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten iyi, tebrikler , hatice – 273

55. Kırklareli dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Slm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 498

56. Sivas merkezden ben hatice. Selamlar web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-02-2021 09:48:13

57. Selamlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, şukuladım

58. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

59. Hakkari dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 220

60. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 450

61. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, teşekkürler

62. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ali – 252

63. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Merhaba herkese sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 468

64. İzmir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 01:18:57

65. Erzincan dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Merhabalar web siteniz inan ki iyi, teşekkürler , – 111

66. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 455

67. Selam siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

68. Malatya dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Selam siten inanki hayran bıraktı, saolun , ali – 305

69. Slm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

70. Selam sayfanız gerçekten çok iyi, face de paylaştım

71. Selamın aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

72. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, tebrikler , ziya – 112

73. Kilis dan kimler var. “Yavaş çekimde bir araba kazası” . Merhaba herkese sayfa inanki iyi, saolun , ali – 37

74. Bu konu : ” “Yavaş çekimde bir araba kazası” ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 408

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link