Anlatım 15 günden 30 güne, “yeni normal” e gitti. Bu uzaklaşmayacak. Nerede olduğunu gördüğüm bir senaryo yok. Bütün bunların nihai amacı nedir? Bu bir virüs Daha gripten daha kasılabilir, grip aşılarımız varve grip hala her yerde. Corona gitmiyor. En iyi durum senaryosu, bazı İskandinav ülkelerinin yaklaşmakta olduğu gibi sürü dokunulmazlığına ulaşmaktır.

Gönderiminizden başka nihai hedef yoktur

Bunu başka bir yerde duydum ve o kadar doğru ki onu çalmak zorundayım – şu anda 2. uçak 11 Eylül’de WTC’ye çarptığında yaptığınız gibi aynı şeyi anlamalısınız.

Author

69 Comments

1. Ağrı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 08-08-2020 04:08:31

2. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun

3. selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, face de paylaştım

4. Bursa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun 24-08-2020 05:00:37

5. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

6. Selam herkese sayfanız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Kırklareli merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler 28-08-2020 17:59:36

8. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

9. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 17:57:33

10. Merhaba paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-09-2020 01:51:32

12. Afyon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 08:52:40

13. Gürbüz Reply

Selam sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

14. Elazığ merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:35

15. Artvin merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 00:53:42

16. Giresun dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba herkese paylaşım inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 276

17. Burdur dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 4

18. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 115

19. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun , ali – 454

20. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, tebrikler

21. Tokat merkezden ben ahmet. Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 05-11-2020 11:37:51

22. Zonguldak dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 7

23. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 350

24. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Selamlar siten valla hoşuma gitti, saolun , Emine – 171

25. Düzce dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 297

26. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-12-2020 14:32:47

27. Ankara merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:14:28

28. Niğde dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . selamun aleyküm siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 346

29. Tekirdağ dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 278

30. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

31. Kayseri merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten valla çok iyi, teşekkürler 13-12-2020 06:19:50

32. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

33. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-12-2020 03:05:10

34. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , memo – 418

35. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 01-01-2021 00:37:00

36. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 176

37. Kayseri merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 03-01-2021 00:51:52

38. Antalya dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Selamlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 140

39. Iğdır dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, saolun , memo – 182

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 317

41. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , memo – 144

42. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, tebrikler

43. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 343

44. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 55

45. Artvin merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa cidden çok güzel, face de paylaştım 16-01-2021 08:23:19

46. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 313

47. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok güzel, tebrikler , Hasan – 297

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha çok iyi, sağolun , Gürbüz – 422

49. Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

50. Bartın dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , emin – 70

51. Tekirdağ dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba web siteniz valla hayran bıraktı, saolun , banu – 418

52. Selam herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

53. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sağolun

54. Kastamonu dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba sayfan valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 59

55. merhaba arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

56. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran edici, saolun , mehmet – 259

57. Kırşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-03-2021 04:59:35

58. Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

59. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 398

60. Hakkari dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım , banu – 462

61. Burdur dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Slm web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 422

62. Kırşehir dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , – 375

63. Merhabalar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

64. Uşak dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Selam siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 21

65. Denizli merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız cidden mükemmel, face de paylaştım 04-05-2021 11:38:00

66. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, saolun , – 221

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link