“Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak.

Anlatım 15 günden 30 güne, “yeni normal” e gitti. Bu uzaklaşmayacak. Nerede olduğunu gördüğüm bir senaryo yok. Bütün bunların nihai amacı nedir? Bu bir virüs Daha gripten daha kasılabilir, grip aşılarımız varve grip hala her yerde. Corona gitmiyor. En iyi durum senaryosu, bazı İskandinav ülkelerinin yaklaşmakta olduğu gibi sürü dokunulmazlığına ulaşmaktır.

Gönderiminizden başka nihai hedef yoktur

Bunu başka bir yerde duydum ve o kadar doğru ki onu çalmak zorundayım – şu anda 2. uçak 11 Eylül’de WTC’ye çarptığında yaptığınız gibi aynı şeyi anlamalısınız.

““Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak.” üzerine 56 yorum

1. Ağrı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 08-08-2020 04:08:31

2. Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 17:57:33

3. Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-09-2020 01:51:32

4. Afyon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 08:52:40

5. Elazığ merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:35

6. Artvin merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 00:53:42

7. Giresun dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba herkese paylaşım inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 276

8. Burdur dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 4

9. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 115

10. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun , ali – 454

11. Zonguldak dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 7

12. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 350

13. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Selamlar siten valla hoşuma gitti, saolun , Emine – 171

14. Düzce dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 297

15. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-12-2020 14:32:47

16. Niğde dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . selamun aleyküm siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 346

17. Tekirdağ dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 278

18. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-12-2020 03:05:10

19. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , memo – 418

20. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 01-01-2021 00:37:00

21. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 176

22. Kayseri merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 03-01-2021 00:51:52

23. Antalya dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Selamlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 140

24. Iğdır dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, saolun , memo – 182

25. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 317

26. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , memo – 144

27. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 343

28. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 55

29. Artvin merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa cidden çok güzel, face de paylaştım 16-01-2021 08:23:19

30. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 313

31. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok güzel, tebrikler , Hasan – 297

32. Bu konu : ” “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha çok iyi, sağolun , Gürbüz – 422

33. Bartın dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , emin – 70

34. Tekirdağ dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba web siteniz valla hayran bıraktı, saolun , banu – 418

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link