“Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak.

Anlatım 15 günden 30 güne, “yeni normal” e gitti. Bu uzaklaşmayacak. Nerede olduğunu gördüğüm bir senaryo yok. Bütün bunların nihai amacı nedir? Bu bir virüs Daha gripten daha kasılabilir, grip aşılarımız varve grip hala her yerde. Corona gitmiyor. En iyi durum senaryosu, bazı İskandinav ülkelerinin yaklaşmakta olduğu gibi sürü dokunulmazlığına ulaşmaktır.

Gönderiminizden başka nihai hedef yoktur

Bunu başka bir yerde duydum ve o kadar doğru ki onu çalmak zorundayım – şu anda 2. uçak 11 Eylül’de WTC’ye çarptığında yaptığınız gibi aynı şeyi anlamalısınız.

““Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak.” üzerine 18 yorum

1. Ağrı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 08-08-2020 04:08:31

2. Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 17:57:33

3. Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-09-2020 01:51:32

4. Afyon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 08:52:40

5. Elazığ merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:35

6. Artvin merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 00:53:42

7. Giresun dan kimler var. “Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün” hatırlıyor musunuz? Evet, şimdi pantolonuna sıçma zamanı. Bunların hiçbiri uzaklaşmayacak. . Merhaba herkese paylaşım inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 276

Yorum yapın