Yayınlara yorum yapamıyorum

Gölge mi yasaklı mıyım? Bir yorum yazacağım ve ardından sayfanın sağ ortasında beliren aşağı kaydırma okları, yanıtlama düğmesinin hemen üzerine gelerek bitirmeyi veya göndermeyi imkansız hale getiriyor.

Diğer abonelerde yorum yapabilirim ama bunu yapamam. Bunu sadece 6AM EST’den beri fark ettim.

Bir şeye bakarak bir aptal oluyorsam, bana söyle ve bu kötü çocuğu sileyim.

“Yayınlara yorum yapamıyorum” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Yayınlara yorum yapamıyorum ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 283

2. Kocaeli dan kimler var. Yayınlara yorum yapamıyorum . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun , – 465

3. Bu konu : ” Yayınlara yorum yapamıyorum ” çok güzel. Selam siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 178

4. Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 07-02-2021 20:04:19

5. Bu konu : ” Yayınlara yorum yapamıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden güzel, saolun , Emine – 234

6. Nevşehir dan kimler var. Yayınlara yorum yapamıyorum . Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 231

7. Amasya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 07-02-2021 20:13:26

8. Rize dan kimler var. Yayınlara yorum yapamıyorum . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 13

9. Trabzon dan kimler var. Yayınlara yorum yapamıyorum . Selam herkese sayfan cidden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 445

10. Bursa dan kimler var. Yayınlara yorum yapamıyorum . Selam herkese paylaşımınız yeminle iyi, face de paylaştım , ahmet – 156

11. Bu konu : ” Yayınlara yorum yapamıyorum ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 352

12. Kocaeli dan kimler var. Yayınlara yorum yapamıyorum . Merhaba web siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 319

13. Ordu merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-02-2021 02:46:24

14. Bu konu : ” Yayınlara yorum yapamıyorum ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 323

15. Bu konu : ” Yayınlara yorum yapamıyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , hatice – 212

16. Kocaeli dan kimler var. Yayınlara yorum yapamıyorum . Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, teşekkürler , Emine – 82

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link