İlk kilitlenme, 7’ye kadar (ABD’de) hava kararmadığı ilkbahar / yaz günleriydi. O zamana kadar çoğu insan zaten evde veya gece için son varış yerindedir.

Ancak şu anda 5:30 civarında karanlık olduğu için, insanlar daha az güneş ışığı, kilitlenme kısıtlamaları, tatil seyahatleri, tatil alışverişi ve bize fırlatılacak başka şeyler nedeniyle daha fazla tedirgin olacak.

Yaz Saati Uygulaması ruh halimizi bilinçaltımızda kontrol etmenin iyi bir yolu mu? Ve bu mükemmel bir çapraz fırtına mı yapıyor?

… galtsconditioning tarafından gönderildi
[comments]

Author

33 Comments

1. Bu konu : ” Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 311

2. Bu konu : ” Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sağolun , memo – 331

3. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, saolun

4. Denizli merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 19-11-2020 06:20:00

5. Malatya dan kimler var. Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak . Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 290

6. Merhaba bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Bilecik merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler 01-12-2020 10:51:44

8. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak . selamun aleyküm siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 304

9. Mardin dan kimler var. Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 434

10. Denizli merkezden ben ali. Slm paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 09-12-2020 03:24:42

11. Konya dan kimler var. Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak . Selamın aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 164

12. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler

13. Kütahya dan kimler var. Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak . Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 80

14. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

15. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-12-2020 14:44:14

16. Selam herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

17. Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

18. Kırşehir merkezden ben memo. Mrb web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım 05-01-2021 08:45:07

19. Iğdır dan kimler var. Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak . Mrb web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 290

20. Ordu dan kimler var. Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak . Merhaba web siten valla hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 488

21. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

22. Bu konu : ” Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 283

23. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak . selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 228

24. Kırıkkale merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-01-2021 13:59:43

25. Selam web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

26. Merhaba herkese siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

27. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

28. Aydın dan kimler var. Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak . Selam herkese siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 34

29. Bu konu : ” Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, sağolun , Hasan – 350

30. Bu konu : ” Yaz Saati Uygulaması Daha Fazla Şiddete Neden Olacak ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 482

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link