Sunum Bildirisi: Ben Mezrich, Boston Globe için yazdığı devam eden dizisi hakkında konuşarak yerel bir Boston istasyonundaydı. Röportajın sonuna doğru, “Q” adlı çalışmasının, ne olacağını biliyormuş gibi onun tarafından nasıl yazıldığı soruldu. Neredeyse aynı olduğunu (bugünkü olaylar ve “Q”) olduğunu ve bu karanlık parçayı diğer karanlık olmayan eserlerinden farklı bir tarzda yazdığını söyledi.

İşte “Q” özeti bağlantısı:

http://www.benmezrich.com/books/q/

Aşağıda onun wiki sayfası ve aşağı kaydırırsanız, “diğer projeler” de görebilirsiniz, bir sebepten ötürü Mark Cuban ile birlikte “Q” dan bahsediliyor.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ben_Mezrich

Author

92 Comments

1. Bitlis merkezden ben gaye. Slm web siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-05-2020 14:32:55

2. Selamlar siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

3. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

4. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

5. Sakarya merkezden ben ziya. Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-05-2020 00:08:40

6. Çanakkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, şukuladım 14-05-2020 08:09:39

7. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. Uşak merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın valla mükemmel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:31:49

9. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:31:53

10. Kilis merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 21-05-2020 15:12:08

11. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, sağolun 22-05-2020 00:35:11

12. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-06-2020 05:02:26

13. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

14. Karaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan inanki güzel, saolun 08-06-2020 15:30:38

15. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 21-06-2020 17:11:58

16. Muğla merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, saolun 07-07-2020 12:13:32

17. Van merkezden ben ziya. Slm sayfan valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-07-2020 00:59:57

18. Yalova merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan inan ki iyi, şukuladım 14-07-2020 14:50:25

19. Mardin merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-07-2020 06:31:11

20. Kocaeli merkezden ben ziya. Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 17-07-2020 03:24:38

21. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, tebrikler

22. Rize merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 18:18:46

23. Yozgat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 28-07-2020 08:20:01

24. Karabük merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-08-2020 04:31:01

25. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 06-08-2020 21:38:27

27. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun 08-08-2020 00:25:21

28. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

29. Muş merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 26-08-2020 06:13:49

30. Karabük merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun 04-09-2020 08:11:34

31. Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

32. Manisa merkezden ben banu. Selam web siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 05:23:26

33. Ardahan merkezden ben ali. Mrb web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 26-09-2020 21:26:52

34. Merhabalar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

35. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz inanki mükemmel, teşekkürler

36. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım 08-10-2020 00:34:00

37. Konya dan kimler var. Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 252

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 474

39. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, saolun , banu – 185

40. Bayburt merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 29-10-2020 03:23:00

41. İzmir dan kimler var. Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. . Merhaba web sitesi inanki dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 272

42. Selam sayfanız cidden çok güzel, teraziye tıkladım

43. Aydın merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-11-2020 23:04:00

44. Kayseri dan kimler var. Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. . Selamlar paylaşım harbiden hayran edici, teşekkürler , ali – 129

45. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 485

46. Kayseri dan kimler var. Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. . Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 413

47. Bayburt dan kimler var. Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. . Selam herkese sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 397

48. Kilis merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:59:46

49. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Selamlar siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 221

50. selamun aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım

51. Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

52. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, sağolun

53. Trabzon merkezden ben hatice. Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, şukuladım 22-12-2020 14:52:18

54. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki çok güzel, sağolun , Emine – 14

55. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , emin – 323

56. Çorum merkezden ben . Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 09-01-2021 13:28:53

57. Düzce merkezden ben . Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-01-2021 15:18:26

58. Slm bu web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım

59. Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım 24-01-2021 07:49:23

60. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. . Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 135

61. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 26-01-2021 05:03:11

62. Bayburt dan kimler var. Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. . Merhaba siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 66

63. Merhabalar siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

64. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 312

65. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun , – 327

66. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, saolun , emin – 152

67. Kayseri merkezden ben banu. Merhaba sayfanız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 01-03-2021 14:59:55

68. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , ahmet – 146

69. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 270

70. Ordu dan kimler var. Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. . Slm siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 426

71. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 312

72. Manisa dan kimler var. Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. . Selam herkese web siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 290

73. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Selam sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 213

74. Şanlıurfa dan kimler var. Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. . Merhaba herkese siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 275

75. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 344

76. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, sağolun , ali – 458

77. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 236

78. Kırşehir merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-05-2021 05:49:09

79. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 07-05-2021 08:52:10

80. Bu konu : ” Yazar Ben Mezrich “Q” adında bir “proje” yazdı. “Q”, bu 2020 salgını sırasında bugün neler olduğuna dair distopik bir parça olarak yazıldı. İçindeki bağlantılar. Bu diğer “Q” ile ilgili değil … değilse. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 161

81. Aydın merkezden ben ziya. Merhaba siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 29-05-2021 23:18:37

82. Bursa merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-06-2021 00:16:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link