Yazı başlığı

Normalde komplo teorileriyle uğraşırım ve onları okumayı oldukça ilginç buluyorum, ama daha önce hiç birine karışmamıştım.

Mart ayından beri ondan haber alamadığım için bu sabah babamdan bir e-posta aldım. Tacizciydi, bu yüzden onunla iletişim kurmayı umursamadım ve sessizliğini gerçekten önemsemedim.

Ancak gönderdiği e-postada aşağıdaki gibi bir bölüm bulunur:

“Aşağıdakiler 2002 yılına aitti. Karanlık ağdaydı ve bulunmayacaktı. Çevrimiçi gizli bir portal aracılığıyla çok fazla şey buldum ve iletişim eksikliğimin birkaç nedeni var. 1) Dinliyorum ve izliyorum her zamanki gibi yorum yapmak ve talimat vermek yerine daha fazlası. 2) Mart ayından bu yana çok sayıda ölüm tehdidi aldım ve o zaman seni ve anneni sildim. Çoğu hesabı sildim ve saklanıyordum. Bunu orada bırakacağım .
Bunun içeriğine dikkat edin. Sahte hesap kullanmadığınız sürece paylaşmayın
Önümüzdeki üç ay ilginç olacak.
Seni seviyorum ve sebep olduğum şeye şifa bulman için dua ediyorum. Ben ölürsem en azından nerede durduğumu biliyorsun.
Aşağıdaki, çevrimiçi olarak yerleştirilmiş şeytani bir komut dosyasıdır. Umarım, bunların bir kısmını gerçek olarak görürsünüz, sadece komplo değil.
“GİZLİ TAAHHÜT

O kadar büyük, o kadar geniş bir illüzyon olacak ki, algılarından kaçacaktır.
Görecek olanlar deli olarak kabul edilecek.
Aramızdaki bağı görmelerini engellemek için ayrı cepheler oluşturacağız.

İllüzyonu canlı tutmak için birbirimize bağlı değilmişiz gibi davranacağız.

Amacımız, kendimize asla şüphe uyandırmamak için her seferinde bir damla gerçekleştirilecek. Bu aynı zamanda değişiklikleri meydana gelirken görmelerini de engelleyecektir.

Mutlakın sırlarını bildiğimiz için her zaman onların deneyimlerinin göreceli alanının üzerinde duracağız.

Her zaman birlikte çalışacağız ve kana ve sırlara bağlı kalacağız.

Konuşana ölüm gelecek.

Tersini yapıyormuş gibi yaparken ömürlerini kısa ve zihinlerini zayıf tutacağız.

Bilim ve teknoloji bilgimizi ince şekillerde kullanacağız, böylece neler olduğunu asla görmeyecekler.

Yiyecek ve suda, havada da yumuşak metaller, yaşlanma hızlandırıcılar ve yatıştırıcılar kullanacağız.

Döndükleri her yerde zehirlenecekler.

Yumuşak metaller onların akıllarını kaybetmelerine neden olur. Pek çok cephemizden bir tedavi bulmaya söz vereceğiz, ancak onları daha fazla zehirle besleyeceğiz.

Zehirler derileri ve ağızları yoluyla emilecektir. Zihinlerini ve üreme sistemlerini yok edecekler.

Tüm bunlardan çocukları ölü doğacak ve biz bu bilgileri saklayacağız.

Zehirler, onları çevreleyen her şeyde gizlenecek; içtiklerinde, yediklerinde, nefes aldıklarında ve giydiklerinde.

Onlar uzağı görebilmeleri için zehirleri yaymak konusunda ustaca olmalıyız.

Eğlenceli görüntüler ve müzikal tonlarla zehirlerin iyi olduğunu onlara öğreteceğiz.

Baktıkları kişiler yardımcı olacaktır. Zehirlerimizi zorlamaları için onları askere alacağız.

Ürünlerimizin filmde kullanıldığını görecek ve onlara alışacaklar ve gerçek etkilerini asla bilemeyecekler.

Doğum yaptıklarında çocuklarının kanına zehir enjekte edeceğiz ve bunun onların yardımı için olduğuna onları ikna edeceğiz.

Zihinleri gençken erken başlayacağız. Çocuklarını en çok sevdikleriyle, tatlı şeylerle hedefleyeceğiz.

Dişleri çürdüğünde onları zihinlerini öldürecek ve geleceklerini çalacak metallerle dolduracağız.

Öğrenme yetenekleri etkilendiğinde, onları daha da hasta edecek ve daha fazla ilaç yaratacağımız başka hastalıklara neden olacak ilaçlar yaratacağız.

Gücümüzle onları bizden önce uysal ve güçsüz kılacağız.
Depresif, yavaş ve obez olacaklar ve yardım için bize geldiklerinde onlara daha fazla zehir vereceğiz.

Dikkatlerini paraya ve maddi mallara odaklayacağız, böylece birçoğu asla kendi iç benlikleriyle bağlantı kurmasın.

Onları zina, dış zevkler ve oyunlarla oyalayacağız, böylece hiçbir zaman hepsinin birliği ile bir olamazlar.

Akılları bize ait olacak ve dediğimiz gibi yapacaklar. Reddederlerse, zihin değiştiren teknolojiyi yaşamlarına uygulamanın yollarını bulacağız. KORKU’yu silahımız olarak kullanacağız.

Onların hükümetlerini kuracağız ve içinde zıtlıklar kuracağız.

Her iki tarafa da sahip olacağız.

Her zaman hedefimizi saklayacağız ama planımızı gerçekleştireceğiz.

Onlar bizim için emeği yapacaklar ve biz onların zahmetinden zengin olacağız.

Ailelerimiz asla kendi ailelerine karışmayacak. Kanımız her zaman saf olmalıdır, çünkü yol budur.

Bize uygun olduğunda birbirlerini öldürmelerini sağlayacağız.

Onları dogma ve din ile tevhidden ayıracağız.

Hayatlarının tüm yönlerini kontrol edip onlara ne düşüneceklerini ve nasıl düşüneceklerini söyleyeceğiz.

Onlara şefkatle yol göstereceğiz ve kendilerine yol gösterdiklerini düşünmelerini sağlayacağız.

Gruplarımız aracılığıyla aralarında düşmanlığı körükleyeceğiz.

Aralarında bir Işık parladığında, hangisi bize en uygunsa onu alay ederek veya ölümle söndüreceğiz.
Birbirlerinin kalplerini parçalayıp kendi çocuklarını öldürmelerini sağlayacağız. Bunu müttefikimiz olarak nefreti, arkadaşımız olarak öfkeyi kullanarak başaracağız.
Nefret onları tamamen kör edecek ve çatışmalarından onların yöneticileri olarak ortaya çıktığımızı asla görmeyecekler. Birbirlerini öldürmekle meşgul olacaklar.

Kendi kanlarında yıkanacaklar ve uygun gördüğümüz sürece komşularını öldürecekler. Bundan çok yararlanacağız, çünkü bizi görmeyecekler, çünkü bizi göremeyecekler.

Savaşlarından ve ölümlerinden zenginleşmeye devam edeceğiz.

Nihai hedefimize ulaşılana kadar bunu tekrar tekrar yapacağız.

Görüntüler ve sesler yoluyla onları korku ve öfke içinde yaşamaya devam edeceğiz. Bunu başarmak için sahip olduğumuz tüm araçları kullanacağız. Araçlar emeği ile sağlanacaktır. Onlara kendilerinden ve komşularından nefret ettireceğiz.

Hepimizin bir olduğumuza dair ilahi gerçeği her zaman onlardan saklayacağız.

Bunu asla bilmemeliler! Rengin bir illüzyon olduğunu asla bilmemeli, her zaman eşit olmadıklarını düşünmelidirler.
Damla damla, damla damla hedefimizi ilerleteceğiz.

Onların topraklarını, kaynaklarını ve servetlerini üzerlerinde tam kontrol sağlamak için devralacağız.

Sahip olacakları küçük özgürlüğü çalacak kanunları kabul etmeleri için onları aldatacağız.

Onları sonsuza kadar hapsedecek, onları ve çocuklarını borç içinde tutacak bir para sistemi kuracağız.

Birlikte yasakladıklarında, onları suçla itham edeceğiz ve dünyaya farklı bir hikaye sunacağız çünkü tüm medyanın sahibi olacağız.

Medyamızı bilgi akışını ve onların düşüncelerini bizim lehimize kontrol etmek için kullanacağız.

Bize karşı ayaklandıklarında onları böcekler gibi ezeriz, çünkü onlar bundan daha azdır. Silahları olmayacağı için her şeyi yapmakta çaresiz olacaklar.

Planlarımızı gerçekleştirmek için kendilerinden bazılarını işe alacağız, onlara sonsuz yaşam vaat edeceğiz, ama sonsuz yaşama asla sahip olmayacaklar çünkü onlar bizden değiller.

Acemiler “inisiye” olarak adlandırılacak ve daha yüksek alemlere geçişin yanlış ritüellerine inanmaları için telkin edilecek. Bu grupların üyeleri, gerçeği asla bilmeden bizimle bir olduklarını düşünecekler.

Bize karşı dönecekleri için bu gerçeği asla öğrenmemelidirler.

Çalışmaları için dünyevi şeyler ve büyük unvanlarla ödüllendirilecekler, ancak asla ölümsüz olmayacaklar ve bize katılmayacaklar, asla ışığı alıp yıldızları gezmeyecekler.

Asla yüksek alemlere ulaşamayacaklar, çünkü kendi türlerinin öldürülmesi aydınlanma alemine geçişi engelleyecektir. Bunu asla bilemeyecekler.

Gerçek yüzlerinde gizlenecek, o kadar yakın ki, çok geç olana kadar ona odaklanamayacaklar.

Oh evet, özgürlük yanılsaması o kadar büyük olacak ki, kölelerimiz olduklarını asla bilmeyecekler.

Her şey yerine geldiğinde, onlar için yarattığımız gerçeklik onlara sahip olacak. Bu gerçeklik onların hapishanesi olacak.

Kendini kandırma içinde yaşayacaklar. Amacımıza ulaşıldığında yeni bir egemenlik dönemi başlayacak.

Zihinleri inançlarına, çok eski zamanlardan beri kurduğumuz inançlara bağlı olacaktır.

Ama onların bizim eşitimiz olduklarını anlarlarsa, o zaman yok oluruz. BUNU ASLA BİLMEMELİDİR. Birlikte bizi yenebileceklerini anlarlarsa, harekete geçecekler.

Asla, asla ne yaptığımızı öğrenmemelidirler, çünkü eğer yaparlarsa kaçacak yerimiz olmayacaktır, çünkü perde düştüğünde kim olduğumuzu görmek kolay olacaktır.

Eylemlerimiz kim olduğumuzu ortaya çıkaracak ve bizi avlayacaklar ve kimse bize sığınmayacak.

Bu, şimdiki ve gelecekteki yaşamlarımızın geri kalanını yaşayacağımız gizli antlaşmadır, çünkü bu gerçeklik birçok nesli ve yaşam süresini aşacaktır.

Bu antlaşma kanımızla, bizim kanımızla mühürlenmiştir. Biz gökten yeryüzüne geldik. “

Bu antlaşmanın ASLA var olduğu bilinmemelidir.

HİÇBİR ZAMAN, HİÇBİR ŞEKİLDE yazılmamalı veya ondan söz edilmemelidir çünkü eğer öyleyse, ortaya çıkacağı bilinç, BAŞLANGIÇ YARATICI’nın öfkesini üzerimize salıverecek ve geldiğimiz yerin derinliklerine fırlatılacak ve sonuna kadar orada kalacağız. sonsuzluğun kendisi. “

Yani. Ne oluyor? Kimse bunu duydu mu? Açıkçası, her ihtimale karşı sahte bir hesap kullanıyorum ama buna inandığımdan emin değilim. Temelde tüm dünyayı kontrol edecek kadar büyük ve yeterince güçlü bir antlaşmaya inanmak benim için biraz zor, ama bir sebepten dolayı bunu sallamakta da zorlanıyorum. Herhangi birinin sahip olduğu herhangi bir düşünce veya bilgi hakkında gerçekten biraz fikir edinmek istiyorum.

TLDR: Babam bana bir e-posta gönderdi ve tüm nüfusu kontrol ettiği iddia edilen gizli bir tarikattan ölüm tehditleri aldığını söyledi ve öldürülmesi durumunda karanlık ağda bulduğu görev ifadesini bana gönderdi.

“Yazı başlığı” üzerine 14 yorum

1. Hatay dan kimler var. Yazı başlığı . Selamın aleyküm web siteniz harbiden güzel, teşekkürler , doruk – 64

2. Çankırı merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, face de paylaştım 03-01-2021 18:35:17

3. Iğdır dan kimler var. Yazı başlığı . Slm sayfan valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 429

4. Tekirdağ dan kimler var. Yazı başlığı . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 134

5. Bu konu : ” Yazı başlığı ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 277

6. Amasya dan kimler var. Yazı başlığı . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 311

7. Bu konu : ” Yazı başlığı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 157

8. Ordu merkezden ben ali. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-02-2021 03:15:47

9. Bu konu : ” Yazı başlığı ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden iyi, teşekkürler , emin – 469

10. Bolu merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-02-2021 20:49:56

11. Bu konu : ” Yazı başlığı ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 161

12. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 08:09:50

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link