Kategoriler
Genel

Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok!

” Bizim günün çağrısı, David Kostin liderliğindeki Goldman Sachs stratejistlerinden oluşan bir ekipten pazarın en kötü yönünün arkamızda olduğunu söylüyor. ” pazar izninin izniyle

Goldman Sachs, liman teslimatlarında büyük kesintilere uğrayan bir ticaret savaşına tanık oldu ve “ kan duvarda ” diye bağıran çiftçiler, daha sonra Aralık 2019’da perakende satışların Kasım 2019’da sadece% 0,3 ve aynı sayıda arttığını gördü.

Şirket son 1,5 ayda gelir artışı sağlamadığı sürece hisse senedi fiyatlarında herhangi bir artış için sebep yok. Tarifeler şirket satışlarını ve stok hareketlerini azalttığı için, kazançlar çakıl taşları gibi düştüğü için hisse fiyatlarında bir artış olmamalıdır.
Wall street, duyurulardan önce istikrarlı bir K / Z’yi korumak için fiyatları kendi kendine şişiriyor, daha sonra revizyonlar önümüzdeki 3 hafta içinde ağırlaştığından nakit para kazanıyor.
Buradaki karışımdaki başka bir ponzi şeması, aynalar ve dumandan başka bir şey yok!

“ Şezlongların karıştırılması ” konusunda ne düşünüyorsunuz?

… jdd7690 tarafından gönderildi
[comments]

“Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok!” için 22 yanıt

Adana merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 14-04-2020 19:51:01

Tunceli merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2020 02:59:18

Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, saolun 23-04-2020 04:54:10

Bolu merkezden ben ahmet. Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-04-2020 03:15:32

Ankara merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım 14-05-2020 08:39:30

Adana merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 21-05-2020 00:19:57

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler 21-05-2020 04:59:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir