” Bizim günün çağrısı, David Kostin liderliğindeki Goldman Sachs stratejistlerinden oluşan bir ekipten pazarın en kötü yönünün arkamızda olduğunu söylüyor. ” pazar izninin izniyle

Goldman Sachs, liman teslimatlarında büyük kesintilere uğrayan bir ticaret savaşına tanık oldu ve “ kan duvarda ” diye bağıran çiftçiler, daha sonra Aralık 2019’da perakende satışların Kasım 2019’da sadece% 0,3 ve aynı sayıda arttığını gördü.

Şirket son 1,5 ayda gelir artışı sağlamadığı sürece hisse senedi fiyatlarında herhangi bir artış için sebep yok. Tarifeler şirket satışlarını ve stok hareketlerini azalttığı için, kazançlar çakıl taşları gibi düştüğü için hisse fiyatlarında bir artış olmamalıdır.
Wall street, duyurulardan önce istikrarlı bir K / Z’yi korumak için fiyatları kendi kendine şişiriyor, daha sonra revizyonlar önümüzdeki 3 hafta içinde ağırlaştığından nakit para kazanıyor.
Buradaki karışımdaki başka bir ponzi şeması, aynalar ve dumandan başka bir şey yok!

“ Şezlongların karıştırılması ” konusunda ne düşünüyorsunuz?

… jdd7690 tarafından gönderildi
[comments]

Author

93 Comments

1. Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, tebrikler

3. Adana merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 14-04-2020 19:51:01

4. Selam web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

6. Tunceli merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2020 02:59:18

7. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, saolun 23-04-2020 04:54:10

8. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım

9. Bolu merkezden ben ahmet. Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-04-2020 03:15:32

10. Bursa merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım valla dikkatimi çekti, sağolun 06-05-2020 15:40:43

11. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun

12. Selam herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

13. Ankara merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım 14-05-2020 08:39:30

14. Selam web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

15. Adana merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 21-05-2020 00:19:57

16. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler 21-05-2020 04:59:54

17. Sinop merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun 26-05-2020 22:27:10

18. Merhabalar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler

20. Ordu merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 11-06-2020 20:08:41

21. Batman merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 20-06-2020 03:20:53

22. Niğde merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız harbiden çok iyi, face de paylaştım 21-06-2020 05:46:26

23. Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

24. Trabzon merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 17-07-2020 06:05:29

25. Gümüşhane merkezden ben gaye. Selamlar siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 26-07-2020 04:14:41

26. Selam herkese paylaşım valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Selamın aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

28. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, sağolun

29. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, saolun

30. Şırnak merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım 16-08-2020 14:19:29

31. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

32. Bursa merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 01-09-2020 11:54:49

33. Kahramanmaraş merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-09-2020 13:06:36

34. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa valla güzel, linkedinde paylaştım 10-09-2020 10:00:37

35. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

36. Hatay merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 25-09-2020 14:25:35

37. Mrb paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

38. Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler

39. Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 152

40. Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 327

41. Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 437

42. Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, şukuladım , mehmet – 265

43. Merhaba bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

44. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba web siten cidden çok iyi, saolun 30-11-2020 18:37:45

45. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . Slm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 445

46. Rize dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 154

47. Muş merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 23:02:44

48. Kırıkkale dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 369

49. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 26-12-2020 09:44:10

50. Ardahan merkezden ben doruk. Selam herkese siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 27-12-2020 09:43:03

51. Sakarya dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 310

52. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım

53. Ordu dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , emin – 149

54. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

55. Hakkari dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 374

56. Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

57. Kırıkkale dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . Merhaba web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 353

58. Erzurum dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 187

59. Selamlar sayfan ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

60. Hakkari dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 86

61. Kayseri dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . Selam sayfa cidden dikkat çekici, teşekkürler , – 148

62. Adıyaman merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 04-03-2021 20:35:09

63. Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, tebrikler , ali – 382

64. Muş dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . selamun aleyküm siten harbiden hayran edici, şukuladım , – 276

65. Merhabalar siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

66. Antalya dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . Selamlar siten yeminle çok güzel, tebrikler , ali – 24

67. Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim iyi, şukuladım , Hasan – 62

68. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 314

69. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız valla güzel, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 09:24:09

70. Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

71. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

72. Bursa merkezden ben ali. Selamlar web siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 20:38:20

73. Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 186

74. Selamın aleyküm siteniz valla güzel, face de paylaştım

75. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . Mrb siteniz yeminle çok iyi, saolun , Gürbüz – 212

76. Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım , Aylin – 333

77. Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 227

78. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-06-2021 03:00:56

79. Kırklareli dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 401

80. Çankırı dan kimler var. Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! . Merhabalar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , ali – 95

81. Bu konu : ” Yazı duvardaydı ve imparatorun kıyafetleri ve öksürüğü yok! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 355

82. elif yılmaz Reply

Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link