Kategoriler
Genel

Yazı tipi komplo – bunu duydunuz mu? Büyük gruplar tarafından kullanılan yazı tiplerinin anlamı vardır – sadece kelimeler değil, yazı tipinin kendisi de.

Kardeşim bana bunu bir NBC istasyonunda bir tür yan hikaye dolgusu olarak gördüğünü söyledi. Rapor, kullanılan yazı tipinin seçimi hakkındaydı ve bu yazı tipini görenlere bir mesaj veriyor. Birkaç kişi için yapılan tek işaretler değil, büyük gruplar için yapılan işaretler. Bunun sinyal vermek için olup olmadığını sordum ve emin değildi, ancak sadece işaretler için değil, web siteleri, şovlardaki Paskalya yumurtaları, filmler, videolar, kıyafetler, web siteleri vb. , ancak o ya da ben bunun için NBC yayınını bulamıyoruz. Kullanım için bir veritabanı oluşturan bir adamdı ve tarihi protestolardan ‘60’lara kadar çoğaltıp yazı tipi klonları yapıyor.

“Yazı tipi komplo – bunu duydunuz mu? Büyük gruplar tarafından kullanılan yazı tiplerinin anlamı vardır – sadece kelimeler değil, yazı tipinin kendisi de.” için 10 yanıt

Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2020 21:38:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir