Kategoriler
Genel

Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir.

Yanlış düşünen bir ekran görüntüsünün viral hale geldiğini düşünün. Ustalarımız intihar etmesi gereken kişiyi izlemek istiyor.

Siteler, sitelerinin belirli piksellerinin kimliğinizle eşleştirilen, ekran görüntüsünün kodunu çözebilen bir teknolojiyi kolayca uygulayabilir.

Örneğin, kullanıcı adınız ABC ise, sol üst piksel beyazdan bir ton, ikinci piksel beyazdan iki ton ve sol alt piksel bir ton uzaklıktadır. Bazı önemsiz sezgisel tarama.

Ardından, uygulamanızda ekran görüntüsünü çalıştırabilirsiniz ve kullanıcı adını keşfeder.

Bunun olduğunu söylemiyorum ama önemsiz bir şekilde kolayca yapabiliyordu.

Ancak, facebook daha önce bu tüyler ürpertici bir şey yapmazsa ve bize karşı kullansaydı çok şok olurdum.

Düzenleme: Az önce hatırladım, Facebook yaptı Bunu yap. resimleri indirip paylaşan kişileri izlemek ve kimlerin kaynaklandığını bilmek. Bu on yıl önceydi, bu yüzden bugün kullandıkları karmaşık ürkütücü büyüyü anladıktan sonra 20 yıl içinde bir yazı yapacağımdan eminim.

“Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir.” için 8 yanıt

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:13:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir