Yanlış düşünen bir ekran görüntüsünün viral hale geldiğini düşünün. Ustalarımız intihar etmesi gereken kişiyi izlemek istiyor.

Siteler, sitelerinin belirli piksellerinin kimliğinizle eşleştirilen, ekran görüntüsünün kodunu çözebilen bir teknolojiyi kolayca uygulayabilir.

Örneğin, kullanıcı adınız ABC ise, sol üst piksel beyazdan bir ton, ikinci piksel beyazdan iki ton ve sol alt piksel bir ton uzaklıktadır. Bazı önemsiz sezgisel tarama.

Ardından, uygulamanızda ekran görüntüsünü çalıştırabilirsiniz ve kullanıcı adını keşfeder.

Bunun olduğunu söylemiyorum ama önemsiz bir şekilde kolayca yapabiliyordu.

Ancak, facebook daha önce bu tüyler ürpertici bir şey yapmazsa ve bize karşı kullansaydı çok şok olurdum.

Düzenleme: Az önce hatırladım, Facebook yaptı Bunu yap. resimleri indirip paylaşan kişileri izlemek ve kimlerin kaynaklandığını bilmek. Bu on yıl önceydi, bu yüzden bugün kullandıkları karmaşık ürkütücü büyüyü anladıktan sonra 20 yıl içinde bir yazı yapacağımdan eminim.

Author

67 Comments

1. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, şukuladım

2. Mrb sayfa süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

3. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

4. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, şukuladım

5. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Slm siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:13:53

9. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 04-07-2020 23:54:47

10. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

11. Selam herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

12. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 27-07-2020 19:50:34

13. Eskişehir merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan yeminle çok güzel, tebrikler 03-08-2020 03:10:08

14. Karaman merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 06-08-2020 21:38:36

15. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Mrb sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-08-2020 01:00:11

18. Muş merkezden ben ali. Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-08-2020 12:41:57

19. Kastamonu merkezden ben banu. Mrb web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-08-2020 20:04:44

20. Selam herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

21. Konya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa valla çok iyi, sağolun 17-09-2020 06:14:42

22. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

23. Sinop merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-09-2020 11:53:03

24. Selamlar bu web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım

25. Amasya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 13:07:08

26. Çanakkale merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, tebrikler 13-10-2020 10:58:25

27. Burdur merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 13-10-2020 14:12:04

28. Selam herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, saolun

29. Bu konu : ” Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, şukuladım , ahmet – 128

30. Bolu dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 452

31. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, facebookta paylaştım

32. Kırklareli dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Selam herkese sayfanız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 320

33. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

34. Bu konu : ” Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. ” çok güzel. Mrb sayfa inanki güzel, face de paylaştım , ali – 471

35. Bu konu : ” Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 51

36. Bu konu : ” Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , banu – 22

37. Kütahya dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 13

38. Çankırı dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , – 154

39. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

40. Kütahya dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 279

41. Giresun dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Merhabalar web siteniz valla hayran edici, teşekkürler , ali – 312

42. Bu konu : ” Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 448

43. Bu konu : ” Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, twitter da paylaştım , – 358

44. Selam herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

45. Kırşehir dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Mrb siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 347

46. Kars dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler , Hasan – 7

47. Merhabalar web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

48. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

49. Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

50. Hakkari dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 138

51. Selamlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

52. Mersin dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Selam herkese siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 435

53. Batman dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 101

54. Merhaba herkese sayfa inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

55. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

56. Balıkesir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 18-04-2021 21:06:29

57. Bu konu : ” Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler , ahmet – 61

58. Manisa merkezden ben gaye. Merhaba sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 07-05-2021 04:53:38

59. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

60. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, linkedinde paylaştım

61. Tunceli dan kimler var. Yazıcılar algılanamayan dizileri kağıda yazdırır. Siteler bunu ekran görüntülerini izlemek için yapabilir. . Mrb paylaşımınız inanki hoşuma gitti, tebrikler , emin – 134

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link