Beni gerçekten kızdıran bir şey yaşadım. Evde kalmamız ve hayata katılmamamız gerekiyorsa neden çok az kişi bu ayrıcalığa sahip olsun? Ve tam olarak nasıl bu kadar az kişi hepimizi kontrol edebilir. Demek istediğim nedenini biliyorum. Ama neden onu bir araya getirip bu insanları dışarı çıkaramıyoruz ve yeni dünyevi fikirler enjekte edemiyoruz? Bu bir sıfırlama mı ve diğer tarafta da kötü görünür mü? Ayrıca şunu da fark ettim ki, senato için ülke çapında seçilmiş kişileri tek bir değere dayanarak 2 / 3’ü devralacak ve bu da Halkı gözetmek ve onlara başarılı olmaları için her fırsatı vermek. Bu benim hippi ideallerimden biri. Ancak ulusal güvenlik hakkı nedeniyle bunun olmasına asla izin verilmez). Şimdi olan bu mu? İdeallerde sızmadan kaynaklanan bir değişim mi? İşlerin farklı olması gerekir, ancak belirli bir grup insan için değil, bir insanlık için. Etrafta dolaşmaya yetecek kadar var.

Gönderen … Jasondbaker31
[comments]

Author

20 Comments

1. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-01-2021 05:07:14

2. Bu konu : ” Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 354

3. Bu konu : ” Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 362

4. Nevşehir merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 03-01-2021 09:27:00

5. Tokat dan kimler var. Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! . Selam siten inanki hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 12

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 44

7. Tokat dan kimler var. Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 145

8. Slm web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! ” çok güzel. Selamlar siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 407

10. Bu konu : ” Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha güzel, facebookta paylaştım , emin – 79

11. Hakkari dan kimler var. Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! . Selam sayfanız inanki dikkatimi çekti, saolun , – 437

12. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 06-02-2021 06:38:19

13. Aydın merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 07-02-2021 02:00:19

14. Gümüşhane dan kimler var. Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! . Merhaba siten inanki çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 100

15. Bilecik dan kimler var. Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! . Selam paylaşım vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 198

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, sağolun , elif yılmaz – 485

17. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 28-02-2021 07:36:21

18. Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 01-03-2021 13:55:46

19. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Yazıklar Olsun, Sana Yazıklar Olsun! . Slm sayfa ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link