yazım denetimi tartışması?

Yazım denetiminin, Amerika veya Amerika’da küçük harfle ‘a’ yazımını yanlış olarak tanımadığını fark ettim. Diğer birçok ülkede denerseniz, Polonya gibi ülkeler dışında, lehçe ve kutupların birden çok anlamı olduğu için hatayı kabul eder. Bir kelimenin birden fazla anlamı varsa küçük harf kullanmak doğru olabilir, ancak Webster sözlüğünün daha düşük harfli ‘amerika’ için bir girişi olmadığını anlıyorum. Bilgisayarım neden ‘amerikan’ı yanlış olarak tanımıyor?

“yazım denetimi tartışması?” üzerine 10 yorum

1. Ankara merkezden ben doruk. Slm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-09-2020 07:54:34

2. Isparta merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 12-09-2020 13:38:32

3. Bolu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 19-09-2020 13:23:58

4. Yozgat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 29-09-2020 11:57:58

5. Denizli dan kimler var. yazım denetimi tartışması? . Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 242

Yorum yapın