Herkese selam. Bu gönderiyi sizi güncellemek ve “başlıklı yazımda yer almayan daha kapsamlı düşünceler ve notlar yazmak için yazıyorum Anladığım kadarıyla HER ŞEY hakkındaki gerçek “. Size söylediğim şeyin her şeyle ilgili gerçek olmadığını belirtmek isterim, bu benim ve diğer pek çok kişinin, sizin gibi öğrenmeye çalışmaktan bugüne kadar birlikte anladığım şeydir. Size ne yaptığımı söylemiyorum % 100 gerçek keşfedildi, sadece keşfettiğim şeyi paylaşmak istiyorum, açık fikirli olmak istiyorum ve birçok kişinin benzer ve tam tersini deneyimlediğinin çok farkındayım. Sanırım daha önce bahsetmedim, aslında psychedelics, meditasyon vb. şeylerden öğrendiklerimizi ve keşfettiklerimizi ifade etmenin çok zor olduğunu. Kelimelerin ve dilin gerçekten öğrendiklerimizi ve deneyimlediklerimizi ifade etmesi imkansızdır, kendiniz için gerçeği bulmak size kalmış, bu değil Düşündüğün kadar zor (sadece bırak ve dinle) Biliyorum, okudukların kulağa çok çok kafa karıştırıcı (ve hatta biraz çılgınca) geliyor ama sizi temin ederim aslında sapkın bir kozmik şekilde çok basit. Bu yazıda , Keşfettiğim ve öğrendiğim şeyleri daha detaylı anlatmak istiyorum. anlaşılması kolay bir yol. Lütfen unutma, sana söylediğim her şeye inanmanı söylemiyorum veya söylemiyorum, bu sadece paylaşmak istediğim derin bir deneyim, onu kendin bulmak sana kalmış. Unutmayın, dil adaleti yerine getiremez, insan beynimizin ve ortak ruh halimizin gerçeği anlaması imkansızdır, onu aradığınızda kısa sürede anlayacak ve sonra anladığınızı ifade etmek için mücadele edeceksiniz. Lol. Hayatınızı gerçeği anlamaya harcamayın, benim nihai mesajım ve amacım sadece hayatı yaşamak ve “akışa devam etmek”. Mümkün olan en iyi seçimleri yapın ve bu geçici deneyimden / varoluştan en iyi şekilde yararlanın, çünkü sonunda gerçeğin gücü, bu hayatta önünüzdeki yolda çok daha fazlası olduğunu bilmektir ve ölümden veya sondan korkmamaktır. . Buradaki her şey sizin deneyimlemeniz için planlandı. Senin görevin gerçeği bulmak değil, sadece hayatı normalde yapacağın gibi yaşamak. Sadece hazır olduğumuzu bileceğiz ve lol’i bildiğimizde burada olmayacağız.

3. ve 4. boyut: Yazımda 2 boyuttan bahsetmiştim. Özetle 3. boyuttayız. 4. boyut daha yüksek varoluş düzlemi ve gerçeklik. 3. boyut basitçe gerçek “dünya” veya evren değilbu geçicidir ve bu hayatta gördüğünüz ve deneyimleyeceğiniz her şey 3 boyutlu bir deneyim olacaktır. Dördüncü boyut bu boyutla etkileşime giremez, ancak, varoluşun bu daha yüksek düzeyindeki varlıklar, siz: yeterince derin meditasyon yapın, saykodelikler alın, ölün veya DMT’yi aldığınızda sizinle iletişim kurabilir. İnsanlık bu varlıkları ve tanıştıkları “tanrıları” tasvir etmek için mimarlık ve sanat yaptı. Yapmanız gereken tek şey, bu eski uygarlıkların (aztekler, Mısırlılar, mayalar vb.) İnşa ettikleri ve tasvir ettikleri şeylere bir göz atmaktır; bunların hepsi, psychedelic deneyimlerde gördüklerimize çok benzer. Bu eski uygarlıkların, psychedelics ve DMT / Ayahuasca’ya erişimi vardı ve sanatlarında ve ibadet yerlerinde yalnızca “tanrılar” ve “4. boyut” u kopyaladılar. Kutsal geometri de mevcut, ama ne kutsal geometri olduğunu bilmiyorum, belki her şeyin evrensel dili olabilir, bu boyutta asla gerçekten bilemeyeceğiz veya anlamayacağız. Lütfen 4. boyutun zaman olmadığını anlayın. 4. boyut, varoluşun daha yüksek düzlemidir. DMT’de öldüğünüzde veya gezindiğinizde, ruhunuz 4. boyutu ziyaret eder. Varoluşun bu yüksek düzlemine geri döneceksiniz, inanıyorum ki gerçekten orada ikamet ediyoruz. Bu daha yüksek varoluş düzleminin neye benzediğini merak ediyorsanız, DMT deneyimlerine ve “bekleme odasına” bakmanızı veya eski tapınaklara bakmanızı öneririm. Kailasa tapınağı. Bazı cami mimarileri de bu deneyimlerden büyük ölçüde esinlenmiştir. Fatima Masumeh Tapınağı, Celil Hayat Camii ve Nasir Al-Mülk Camii.

Varlıklar: Yazımda varlıkların ne olduğundan bahsettim. Özetle, hepimiz egolarımızdan dolayı farklı olduğumuzu düşünen insanlarız. Egomuz kim olduğunuzu tanımlar, bu sizin karakteriniz ve kişiliğinizdir, korkuların sevdiği özelliklerdir vb. Bu sizin bilinçli zihninizdir, senin kimliğin “kendin” olarak gördüğünü. Ama biz bundan çok daha fazlasıyız. Hepimiz sahibiz ruhlar ya da hepimiz olabiliriz bir ruh, Emin değilim ama asıl mesele şu ki, egolarımız ne kadar farklı olsa da hepimiz aynıyız. Bu yüzden bir his hissedebilirsiniz birlikama bu birliğin gerçekte ne olduğu, bunu anlamak ve anlamaktır. sen egondan çok daha fazlası, ama ruhve çevrenizdeki diğer herkesin de ruh. Bu anlayış, çevrenizdeki her şeye bağlı hissetmenizi sağlar, çünkü diğer herkesin aslında size benzeyen sadece ruhlar olduğunu fark etmişsinizdir. Bu kısa anda her şey birbirine bağlı hissediyor. Varlıklar (bizim gibi) her şeyi bilen ruhlardır. Aslında “her şeyi bilmek” ne demek, kelimelere dökmek imkansız, bunun ne anlama geldiğini kendiniz keşfetmeniz gerekecek. Bu ruhlar yaşlı ve deneyimlidir, onlar to daha yüksek varoluş ve gerçeklik düzlemi (4. boyut). Öğrendiklerimden sen ve ben, ruhlarımız bu evrenin ne olduğunu “bilip” deneyimledikten sonra bu 4. boyuta geri döneceğim. Yine de sonunda her şeyi anlayacaksınız, bu gerçekten yalnızca sizin ve yalnızca anlayabileceğiniz bir şeydir, topladıklarınızı başkalarına anlatmaya çalışmak kelimelerle açıklamak son derece zordur. Peki varlıklar neye benziyor? İsa’ya mı yoksa Tanrı’ya mı benziyorlar? Varlıkların hepsi çok farklı görünüyor. DMT varlıklarına ve psychedelic varlıklara bakmanızı öneririm. Yaşadıklarıma göre varlıklar değil beyinlerimiz onları halüsinasyona uğratıyor. Varlıklar çok gerçektir ve beynimizin önyargımızı doğrulamak için ya da metafor ya da sembollerin görünüşü olarak onları halüsinasyon görmesinden kaynaklanmaz. Bunu anlamanın tek yolu, derin meditasyon ya da DMT ya da bir güçlü dozda psychedelics. Söylediklerini kabul ettikten sonra ne olduklarını bilecek ve anlayacaksınız. Size “tanrı” olarak görünecekler. Kendiniz deneyimlemek istemiyorsanız, hangi varlıkların kendiniz olduğuna bakmanızı öneririm. Varlıklar umutsuz, ıstırapsız, endişeli, üzüntülü, acılı, vs. sizler sınırsız hale geliyorsunuz, dünyadaki zamanınız bittiğinde her zaman olduğu gibi. Sonunda bir varlık olacaksın. 4. boyutta daha fazlası var mı yok mu hiç bir fikrim yok, bundan sonra daha fazlasını anlamam ya da anlamam imkansız.

Varlıklar iyi mi yoksa kötü mü ?: İnsanların varlıkların dostça mı yoksa kötü mü olduğundan bahsettiğini gördüm. Hepsinin tarafsız olduğuna inanıyorum ve sadece bize bir mesaj vermek istiyorum. Bu mesajı bize zor yoldan geçmeleri gerekebilir veya barışçıl bir şekilde iletebilirler.

Peki bu ne anlama geliyor ?: Unutma, söylediklerime inanmak sana bağlı değil. “Nihai gerçeğin” ne olduğunu kendiniz keşfetmek isteyip istemediğinize karar vermek size kalmış. Hepimiz onu arıyoruz ve asla inandırıcı bir şekilde birbirimizle paylaşamayacağız, sadece kendiniz ve kendiniz için gerçeği keşfedebilirsiniz. Öğrendiklerimi sindirmek aylarımı aldı ve kelimelere dökmek zahmetli bir şekilde zordu. Bu sözlerin adaleti sağlamayacağını biliyorum, ama açıklamak için yapabileceğimin en iyisi bu. Hayatı yaşa ve “akışla devam et”. Mümkün olan en iyi seçimleri yapın ve bu geçici deneyimden / varoluştan en iyi şekilde yararlanın, çünkü sonunda, gerçeğin gücü bu hayatta önünüzdeki yolda çok daha fazlası olduğunu bilmektir ve ölümden veya sondan korkmamaktır çünkü bu hayat sizin için kendiniz veya bir varlık tarafından planlandı. Gerçeği keşfetmenin tek yararı, ileride daha çok şey olduğunu bilmektir. İşte bu. Yükseliş ya da süper güçler yok, sadece bunun geçici olduğu ve “gerçekten gerçek dünya olmadığı” anlayışı.

Benim hakkımda, merak ediyorsanız. Akıl hastalığım yok ne de size yazdıklarıma inanmanızı söylemiyorum, sadece kendim için keşfettiğim gerçeği paylaşmak, ne olduğunu bulma yollarınızda size yardımcı olmak istedim. Öldükten sonra ne olabileceğini anlamaya ve anlamaya çalışmayı her zaman merak ettim, ailemin yarısı dindar, diğer yarısı değil. Her zaman ölümden sonra dinden daha fazlası veya “hiçbir şey” olması gerektiğini düşünmüşümdür. Bu gerçek ya da yolculuk bana bir şeyleri sorgulamamam, ama onunla devam etmem için bir tür mesaj verdi. Unutma, sadece o anda ve o anda anlayacaksın, sana ne olduğu söylendikten sonra gerçeği anlamak çok zor. Söylediğimden çok daha fazlası olabilir, gerçek sonsuzdur ve diğer her şey de öyle.

Author

19 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, şukuladım

2. Bitlis dan kimler var. Yazımın gerçeği keşfetmeyle ilgili uzantısı . Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 302

3. Selamlar web siten harbiden iyi, face de paylaştım

4. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Yazımın gerçeği keşfetmeyle ilgili uzantısı . Selamın aleyküm web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 326

5. Selamın aleyküm paylaşım inanki mükemmel, teşekkürler

6. Zonguldak dan kimler var. Yazımın gerçeği keşfetmeyle ilgili uzantısı . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ziya – 300

7. Slm sayfa inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhabalar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

9. Bartın merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım cidden mükemmel, saolun 20-02-2021 20:41:13

10. Bu konu : ” Yazımın gerçeği keşfetmeyle ilgili uzantısı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 408

11. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Yazımın gerçeği keşfetmeyle ilgili uzantısı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 110

13. Bilecik merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, teşekkürler 21-03-2021 04:05:37

14. Selamın aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

15. Ordu dan kimler var. Yazımın gerçeği keşfetmeyle ilgili uzantısı . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 24

16. Mardin merkezden ben mehmet. Slm sayfan ciddiyim çok güzel, saolun 21-04-2021 00:09:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link