Tahıl bazlı işlenmiş yiyecekler yediğimde veya sadece yulaf yulafı yediğimde fark ediyorum. Patlamış mısır taneleri gibi bazen sivri mısır çekirdeği kabuğu parçaları bulacağım. Benim teorim, bu keskin mısır parçalarının yeterince veya belki de doğru olanlarını tüketirseniz, vücudunuzun iltihapla tepki vereceği yönünde. Keskin mısır parçalarının içimizi parçalama ve onlara kötü tepki vermemize neden olduğu açıktır. Belki de çevremizde gördüğümüz şişmanlık, gerçekten bilmeden yedikleri keskin mısır parçalarının iltihaplanmasına bir yanıttır.

Author

7 Comments

1. Malatya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten ciddiyim mükemmel, şukuladım 20-03-2021 12:33:06

2. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Yediğimiz tahıldaki mısır kabukları için küçük keskin uçlar ??!?!? . Merhaba herkese sayfa inanki hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 319

3. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

4. Tunceli dan kimler var. Yediğimiz tahıldaki mısır kabukları için küçük keskin uçlar ??!?!? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, saolun , Hasan – 177

5. Kırklareli dan kimler var. Yediğimiz tahıldaki mısır kabukları için küçük keskin uçlar ??!?!? . Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 464

6. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Yediğimiz tahıldaki mısır kabukları için küçük keskin uçlar ??!?!? ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 97

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link