Lütfen biri bana Yelp’teki dolandırıcıların hala iş yapmasına nasıl izin verildiğini söylesin ????

Demansı olan ve fotoğrafının çekilmesine açıkça rıza göstermeyen ve kelimenin tam anlamıyla karısının işiyle uğraşan (gezinmeyen!) ölmüş babamın fotoğrafının bulunduğu bir incelemeyi kaldırmayı reddediyorlar.

iğrenç

Yelp, yaşlı istismarına karışıyor.

34 Comments

1. Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 185

2. Kocaeli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten inanki iyi, teraziye tıkladım 16-07-2021 03:03:15

3. Artvin dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, tebrikler , gaye – 320

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 149

5. Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

6. Tokat merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 17-07-2021 23:12:23

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 42

8. Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 380

9. Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. Slm sayfanız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 9

10. Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. Selamlar siten inanki iyi, tebrikler , ali – 255

11. İstanbul merkezden ben memo. Mrb sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 21-07-2021 13:16:22

12. Gaziantep dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . selam arkadaşlar web siten gerçekten iyi, tebrikler , – 372

13. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . Merhabalar web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 411

14. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 112

15. Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 375

16. Sivas dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 407

17. Niğde dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , – 135

18. Artvin dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . Slm sayfa inanki güzel, teraziye tıkladım , – 39

19. Konya dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 426

20. Tekirdağ merkezden ben ali. Slm web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler 13-08-2021 00:15:41

21. Kocaeli merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, tebrikler 22-08-2021 06:27:02

22. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 11:10:10

23. Adıyaman merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım 26-08-2021 21:06:58

24. Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim güzel, saolun , banu – 370

25. Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 62

26. Adıyaman dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . Selamlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , memo – 410

27. Niğde dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 287

28. Iğdır dan kimler var. Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı . Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 500

29. Selam herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 345

31. Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 162

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yelp kötüdür. Yelp = yaşlı istismarı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 130

33. Antalya merkezden ben hatice. Slm sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım 24-09-2021 08:20:24

Write A Comment