Yemek çubuklarınızı kaydedin

Sadece otostoptan komik bir hikaye hatırlıyorum

Ben ol otostop

Downtown büyük şehir

Köpeğimle gece boyunca dolaşıp, keşfe çıkıyorum.

Meth kafasına koş … adam benimle yürümeye başladı, İrlandalı gibi … aksanı var

Bence o da sarhoş

Ceketini açıp iç cebinden bir takım Woden yemek çubukları çıkarıyor.

Bana yemek çubuklarını her zaman kurtarmamı söyledi

Bir vampire ne zaman rastlayacağınızı asla bilemezsiniz.

Kendimi lol buldum 😂 ve yemek çubuklarını incelikle kabul ettim

Ölümden sonraki dünyada onlara saldıramamak için mezarlarına neden bir vampir koyduklarının hikayeleri.

Bu Aziz Patrick gününün ilginç bir gün olacağına dair bir önsezi alıyorum.

Yılanlar koşuyor 🏃‍♀️

“Yemek çubuklarınızı kaydedin” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Yemek çubuklarınızı kaydedin ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 148

2. Aksaray dan kimler var. Yemek çubuklarınızı kaydedin . Selamlar paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 164

3. Hakkari merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-12-2020 15:04:48

4. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 04-12-2020 18:59:51

5. Ardahan dan kimler var. Yemek çubuklarınızı kaydedin . Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 387

6. Şanlıurfa merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-12-2020 19:25:08

7. Bu konu : ” Yemek çubuklarınızı kaydedin ” çok güzel. Mrb siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 443

8. Bu konu : ” Yemek çubuklarınızı kaydedin ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 209

9. Bitlis dan kimler var. Yemek çubuklarınızı kaydedin . Selamlar paylaşımın gerçekten hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 474

10. Rize dan kimler var. Yemek çubuklarınızı kaydedin . selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 388

11. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-01-2021 20:45:51

12. Bu konu : ” Yemek çubuklarınızı kaydedin ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 152

13. Tekirdağ dan kimler var. Yemek çubuklarınızı kaydedin . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 59

14. Bitlis dan kimler var. Yemek çubuklarınızı kaydedin . Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 491

15. Bolu dan kimler var. Yemek çubuklarınızı kaydedin . Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Aylin – 244

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link