http://imgur.com/gallery/DtyfHMe

Yukarıya, Seçmen Erişimi ile ilgili Bidens Yönetici Kararından bazı yakınlaştırılmış ekran görüntüleri eklenmiştir. Aşağıdaki orijinal video (yüz çarpıklıklarını daha net görmek için büyük ekranda izleyin) -> https://youtu.be/6PndSWjc0bQ

Tercih etmek gerekirse, her iki tarafın da tamamen yoz olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bu bir tarafa yönelik bir saldırı değil. Dürüst olmak gerekirse, Biden’ın bir süre önce öldüğünü ve derin sahte kullanıp kullanmadığını merak ediyordum. Eklenmeyen şey kliplerinin ne kadar kötü düzenlenmiş olduğu ve neredeyse her zaman aksaklıkları ve yüzünün “eridiğini” veya doğal olmayan çarpıtmalara girdiğini görebiliyorum. Neden bu kadar kötüler ve neden video kalitesi her zaman bu kadar kötü?

Derin bir sahtekarlıktan da şüphe etmeme neden olan şey, bu videoda bulanıklaştırmaya çalıştıkları tuhaf bir kulaklık takıyormuş gibi görünmesi. Bir hologram veya derin sahte bir kulaklığa ihtiyaç duymaz. Ama neden onu örtmeye çalışıyorlar ve neden en azından daha iyi bir iş çıkarmaya çalışmadılar?

Meraklı küçük başkanımız hakkında bir fikriniz var mı?

Author

12 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 190

2. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, facebookta paylaştım

3. Kilis merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 12-03-2021 11:47:26

4. Muğla merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 13-03-2021 14:07:14

5. Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

6. Mardin dan kimler var. Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? . Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 138

7. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, saolun

8. Karabük merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 14:04:32

9. Eskişehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 02-04-2021 03:00:15

10. Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 309

11. Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 264

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link