http://imgur.com/gallery/DtyfHMe

Yukarıya, Seçmen Erişimi ile ilgili Bidens Yönetici Kararından bazı yakınlaştırılmış ekran görüntüleri eklenmiştir. Aşağıdaki orijinal video (yüz çarpıklıklarını daha net görmek için büyük ekranda izleyin) -> https://youtu.be/6PndSWjc0bQ

Tercih etmek gerekirse, her iki tarafın da tamamen yoz olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bu bir tarafa yönelik bir saldırı değil. Dürüst olmak gerekirse, Biden’ın bir süre önce öldüğünü ve derin sahte kullanıp kullanmadığını merak ediyordum. Eklenmeyen şey kliplerinin ne kadar kötü düzenlenmiş olduğu ve neredeyse her zaman aksaklıkları ve yüzünün “eridiğini” veya doğal olmayan çarpıtmalara girdiğini görebiliyorum. Neden bu kadar kötüler ve neden video kalitesi her zaman bu kadar kötü?

Derin bir sahtekarlıktan da şüphe etmeme neden olan şey, bu videoda bulanıklaştırmaya çalıştıkları tuhaf bir kulaklık takıyormuş gibi görünmesi. Bir hologram veya derin sahte bir kulaklığa ihtiyaç duymaz. Ama neden onu örtmeye çalışıyorlar ve neden en azından daha iyi bir iş çıkarmaya çalışmadılar?

Meraklı küçük başkanımız hakkında bir fikriniz var mı?

Author

34 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 190

2. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, facebookta paylaştım

3. Kilis merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 12-03-2021 11:47:26

4. Muğla merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 13-03-2021 14:07:14

5. Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

6. Mardin dan kimler var. Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? . Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 138

7. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, saolun

8. Karabük merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 14:04:32

9. Eskişehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 02-04-2021 03:00:15

10. Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 309

11. Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 264

12. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, şukuladım

13. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-04-2021 03:16:28

14. Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 373

15. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 23-04-2021 02:57:13

16. Van merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-04-2021 10:22:37

17. Niğde dan kimler var. Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? . Mrb siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 102

18. Çanakkale merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 04:34:27

19. Van merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten yeminle hayran bıraktı, saolun 06-05-2021 23:19:37

20. Bilecik dan kimler var. Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? . Merhaba herkese siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 461

21. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? . Selam sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 212

22. Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten güzel, sağolun , ali – 469

23. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 30-05-2021 01:40:25

24. Artvin dan kimler var. Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? . Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 77

25. Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 259

26. Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 417

27. Nevşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-06-2021 17:45:31

28. Bolu dan kimler var. Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 107

29. Tokat merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-07-2021 05:27:29

30. Bu konu : ” Yemin ederim Biden onu gördüğüm her videoda hata yapıyor. Bunu çözmek için komplo akademisyenlerimden yardım alabilir miyim? ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 272

31. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, tebrikler 15-07-2021 14:35:13

32. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

33. Ordu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, sağolun 23-07-2021 01:48:28

34. Osmaniye merkezden ben . Selam herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, şukuladım 30-07-2021 14:56:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link