Yemin ederim ki tariflerini paylaşan aşçılar ve şefler genellikle kasıtlı olarak yanlış ölçümler veriyorlar ve her şeyin aynı olmaması için bir şeyleri dışarıda bırakıyorlar.

Bunun gerçek bir komplo olup olmadığından emin değilim, ancak bunun bunu yayınlamak için en mantıklı yer olacağını düşündüm.

Yemek yapmayı seviyorum. Ben çok yemek yaparım. Profesyonel bir aşçı değilim, ancak deneyimli bir ev aşçısı olduğumu söyleyecek kadar nitelikli hissediyorum.

Ama sana kaç kez bir tarifi takip ettiğimi söyleyemem mektubave tamamen başarısız oluyor ya da meşhur yemeği daha önce yediysem, olması gerektiği gibi tadı yok.

Her neyse, evet.

“Yemin ederim ki tariflerini paylaşan aşçılar ve şefler genellikle kasıtlı olarak yanlış ölçümler veriyorlar ve her şeyin aynı olmaması için bir şeyleri dışarıda bırakıyorlar.” üzerine 12 yorum

1. Çorum merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 06:34:43

2. Erzincan merkezden ben Emine. Mrb sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:26:50

3. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok iyi, saolun 02-10-2020 11:19:40

4. Yozgat merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 07-10-2020 06:23:08

5. Uşak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, teşekkürler 19-10-2020 05:25:46

Yorum yapın