Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.”

kaynak

Bu, CDC’nin “etik” nedenlerle yapmayı reddettiği çalışma … çünkü etik olarak aşıların çocukları sakatlama ve öldürme olasılığıyla yüzleşmek istiyorum.

Değişken aşılamanın sonuçlar üzerindeki etkilerini incelemek için eşsiz bir fırsat sunan, bir muayenehanede doğan değişken aşılamalı hastalara odaklanan on yıllık pediatrik pratiği kapsayan retrospektif bir analiz gerçekleştirdik.

Sonuçlarla ilgili sonuç başına faturalandırılan ofis ziyaretlerinin ortalama toplam insidansı gruplar arasında karşılaştırıldı (Göreceli Ofis Ziyaret Sıklığı (RIOV)). RIOV’un tanıların olasılık oranından daha güçlü olduğu gösterilmiştir.

Tam kohort, kümülatif insidans analizleri, bakım günleri için eşleştirildi ve aile öyküsü analizleri için eşleştirilen aşı miktarları boyunca gerçekleştirildi. Pek çok tanı ile ilgili artan ofis ziyaretleri, bakım günlerine uygun analizler, aile öyküsü, cinsiyet bloğu, yaş bloğu ve yanlış keşif riski için sağlamdı.

Pek çok sonuç, bakım günleri için eşleştikten sonra yüksek RIOV olasılık oranlarına sahipti (örneğin, anemi (6.334), astım (3.496), alerjik rinit (6.479) ve sinüzit (3.529), hepsi Z-testi altında anlamlı). Gelişimsel bozuklukların, uygulamadaki son derece düşük yaygınlık nedeniyle araştırılması zor olduğu, potansiyel olarak advers olaylar üzerine yüksek aşı bırakma oranlarına ve ailede otoimmünite öyküsüne atfedilebileceği belirlendi.

Dikkat çekici bir şekilde, çalışmadaki aşılanmamış 561 hastanın sıfırında dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB) görülürken, aşılananların% 0.063’ü (kısmen ve tamamen).

Bu sonuçların, tüm nüfus aşılamasının halk sağlığı üzerindeki net etkileri ve insan sağlığı üzerindeki bilgilendirilmiş rızaya saygı açısından çıkarımları ikna edicidir. Sonuçlarımız, aşı endüstrisi ile ilgili herhangi bir fon kaynağından bağımsız olan bireyler tarafından yürütülen araştırma çağrılarına ajans verir. Düşük gelişimsel bozukluk oranları yeterince güçlü hipotez testini engellerken, kohorttaki otizm spektrum bozukluğunun genel oranının (% 0,84) ABD ulusal oranının (% 1,69) yarısı olması dikkat çekicidir.

Uygulama genelindeki DEHB oranı, ulusal oranın kabaca yarısı kadardı. Veriler, muayenehanede aşılanmamış çocukların aşılananlardan daha sağlıksız olmadığını göstermektedir ve aslında genel sonuçlar, bu uygulamada aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak daha sağlıklı olduğunu gösterebilir.

“Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.”” üzerine 27 yorum

1. Bu konu : ” Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki dikkat çekici, tebrikler , ziya – 483

2. Kilis merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 02-12-2020 08:32:54

3. Diyarbakır dan kimler var. Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” . Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 90

4. Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız inanki güzel, saolun 07-12-2020 14:13:22

5. Kayseri merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-12-2020 08:09:24

6. Bu konu : ” Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 123

7. Bu konu : ” Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, saolun , hatice – 33

8. Yozgat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 23:10:14

9. Bu konu : ” Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 482

10. Bayburt dan kimler var. Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” . Merhaba web siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 76

11. Antalya dan kimler var. Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” . Slm siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , emin – 285

12. Kırklareli dan kimler var. Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” . Merhabalar sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 402

13. Bu konu : ” Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 486

14. Bartın dan kimler var. Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” . Merhabalar sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 102

15. Diyarbakır dan kimler var. Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” . Slm sayfan ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 477

16. Kırklareli dan kimler var. Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” . Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 257

17. Balıkesir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-02-2021 18:18:57

18. Bu konu : ” Yeni Aşılanmış ve Aşılanmamış Çalışma: “Sonuçlar aşılanmamış pediatrik hastaların aşılananlara göre genel olarak SAĞLIKLI olduğunu gösterebilir.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 413

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link