Yeni başlamamız mümkün mü? (Meta)

Reddit de dahil olmak üzere tüm bu web sitelerinin ve uygulamaların yozlaşmaya ve ahlaki ayakta duran bireyleri susturmaya nasıl suç ortağı olduğunu düşündükçe, kendimi daha fazla kızgın hissediyorum. Bu web siteleri, Amazon ve diğer büyük şirketlerin yanı sıra bizim üzerimizde tam bir etkiye sahiptir. Bu platformda hükümetle ve derin devletle her pis konuştuğumda kendimi ikiyüzlü hissediyorum. Stockholm sendromu gibi ve hepimizde var çünkü gidecek başka bir yerimiz yok.

Yeterli sayıda insan ürünlerini daha az kullanarak ve onlara daha az para vererek bu şirketlere karşı bir tavır alırsa etki yaratırdı. Dolar ve meta verilerimiz, bu şirketlerin bağlı olduğu para birimidir. Ve biz onu öfkeyle görürken, isteyerek onlara veriyorduk. Dediğim gibi, ikiyüzlü olduğumu biliyorum … ama tüm akış uygulamalarımı sildim ve sosyal medyayı kullanmadım. Bu şeylerden kişisel olarak kaçınmam hiç bir fark yaratmıyor, ancak yeterince kişi bu şirketlerle sadece gruplar halinde iletişime geçmekle kalmayıp aynı zamanda onları boykot etseydi belki bir fark yaratabilirdik.

Onlara karşı hep biz olacağız. Onlar, “derin devlet” olarak … tüm MSM gibi, tbh. Evet, buna reddit ve IG dahildir.

İşim bitti, işlevsiz ve yozlaşmış gündemlerini zorlayarak iktidardaki bu insanları siktir et. Açıkça onların dramları ve hepsi onlara daha fazla para ve etki sağlayan suç ortağı NPC’lerdi.

… basicomplex tarafından gönderildi
[comments]

“Yeni başlamamız mümkün mü? (Meta)” üzerine 9 yorum

1. Antalya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 01:14:40

2. Yozgat merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 18-09-2020 01:11:24

3. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım 05-10-2020 00:13:14

4. Bu konu : ” Yeni başlamamız mümkün mü? (Meta) ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 446

Yorum yapın