Everutime Kendimi daha fazla eğitmek için güncel dünya olayı komplo belgelerini araştırıyorum, artık saçmalık değerinde bir şey görmüyorum. Her şeye değer bulduğum son şey, dijital tarım üzerine bir konuşmaydı. Arkadaşlar bana bir kaç tavsiye gönderir misiniz? Bu gece eğitici eğlenceye ihtiyacınız var. Uzun bir gündü! Tia

29 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler

2. Bu konu : ” Yeni belgesellere ihtiyaç var! ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 444

3. Ağrı dan kimler var. Yeni belgesellere ihtiyaç var! . selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım , ziya – 101

4. Kars dan kimler var. Yeni belgesellere ihtiyaç var! . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 79

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeni belgesellere ihtiyaç var! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 310

6. Şırnak dan kimler var. Yeni belgesellere ihtiyaç var! . Slm sayfa valla çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 69

7. Uşak merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 25-07-2021 21:12:59

8. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

9. Niğde dan kimler var. Yeni belgesellere ihtiyaç var! . Merhaba siten harbiden mükemmel, sağolun , gaye – 132

10. Yalova dan kimler var. Yeni belgesellere ihtiyaç var! . Merhaba sayfan gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 107

11. Selamlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Yeni belgesellere ihtiyaç var! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 434

13. Bu konu : ” Yeni belgesellere ihtiyaç var! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 378

14. Gaziantep merkezden ben ali. Mrb web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 07-08-2021 20:29:18

15. Karabük dan kimler var. Yeni belgesellere ihtiyaç var! . merhaba arkadaşlar web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 450

16. Bu konu : ” Yeni belgesellere ihtiyaç var! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 374

17. Selamın aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Şırnak dan kimler var. Yeni belgesellere ihtiyaç var! . selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 30

19. Hatay dan kimler var. Yeni belgesellere ihtiyaç var! . Merhaba web sitesi valla güzel, face de paylaştım , Emine – 18

20. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Yeni belgesellere ihtiyaç var! . Slm web sitesi inanılmaz çok iyi, sağolun , Gürbüz – 388

21. Aydın merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun 26-08-2021 21:07:01

22. Adıyaman merkezden ben ali. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım 30-08-2021 19:11:32

23. Bu konu : ” Yeni belgesellere ihtiyaç var! ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler , hatice – 213

24. Bursa dan kimler var. Yeni belgesellere ihtiyaç var! . Merhaba web siteniz cidden güzel, teşekkürler , ali – 341

25. Yalova merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 08-09-2021 01:40:18

Write A Comment