Her zaman 11 Eylül’ün içeriden bir iş olduğuna inandım, 1. dünya savaşı ve 2. dünya savaşı, Pearl Harbor, İsrail, bunların hepsini yönetenlerin siyonistler olduğuna inandım.

Şimdi sorun şu: 11 Eylül hakkındaki 5 saatlik belgeseli “Yeni Pearl Harbour” izlemeyi yeni bitirdim ve 11 Eylül’ün yalnızca içeriden bir iş olduğuna ikna olmadım, aynı zamanda biraz kayboldum.

11 Eylül’le ilgili görülecek her şeyi gördükten sonra, Amerika’nın esasen şirketlere ait olduğu gerçeği tarafından yönlendirildiği anlaşılıyor. Bundan memnun olmamamın nedeni, Siyonistlerin işin içine nasıl girebileceklerini artık göremiyorum, çünkü tek gereken bir sigorta dolandırıcılığı ve Ortadoğu’da petrol için bir savaş, her ikisi de kurumsal kazanç.

11 Eylül’ü çerçevelemenin ardındaki nedenle ilgili fikrini paylaşabilecek olan var mı?

Teşekkür ederim.

63 Comments

1. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

2. Selam sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 328

4. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 78

5. Siirt merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan yeminle iyi, linkedinde paylaştım 12-07-2021 10:11:43

6. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 390

7. Gürbüz Reply

Merhaba sayfanız inan ki dikkat çekici, sağolun

8. Slm paylaşım yeminle dikkat çekici, teşekkürler

9. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, teşekkürler

10. Osmaniye dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Selamın aleyküm sayfan yeminle iyi, twitter da paylaştım , ali – 92

11. Mrb web siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Selam herkese sayfan inan ki çok güzel, teşekkürler

13. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler , banu – 456

14. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım 12-07-2021 10:17:40

15. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 285

16. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, şukuladım

17. Sinop dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . selam arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 447

18. Karaman merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, face de paylaştım 12-07-2021 10:21:14

19. Iğdır dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, şukuladım , gaye – 184

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 47

21. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 377

22. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 12-07-2021 10:24:16

23. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

24. Karabük dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Selam herkese paylaşım vallaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 174

25. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 87

26. Mrb paylaşım inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

27. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

28. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler , mehmet – 332

29. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha hayran edici, sağolun , doruk – 59

30. Çankırı merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-07-2021 10:27:58

31. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 443

32. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 210

33. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler

34. Samsun dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Merhabalar siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 391

35. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, saolun

36. Tokat dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . selam arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 329

37. Sakarya dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 8

38. Afyon dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Mrb paylaşımın valla iyi, teraziye tıkladım , ziya – 457

39. Ordu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz iyi, şukuladım 12-07-2021 10:33:39

40. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun , gaye – 311

41. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 477

42. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Selam siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 354

43. Manisa dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Merhaba web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 374

44. Tokat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, teraziye tıkladım 15-07-2021 08:19:12

45. Çankırı dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , ziya – 208

46. Batman merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 17-07-2021 03:21:50

47. Malatya dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Emine – 201

48. Bitlis merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 23:41:52

49. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 197

50. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, saolun 23-07-2021 13:03:53

51. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 16:25:13

52. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

53. Gürbüz Reply

Selamlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun

54. Muş dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . merhaba arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 193

55. Nevşehir merkezden ben gaye. Slm siteniz inan ki hayran edici, saolun 09-08-2021 08:51:28

56. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 459

57. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 126

58. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 183

59. Kastamonu dan kimler var. Yeni bir anlayışla uzlaşmak . Slm sayfan vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 445

60. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 129

61. Bu konu : ” Yeni bir anlayışla uzlaşmak ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 339

62. Trabzon merkezden ben gaye. Selamlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-09-2021 18:53:40

Write A Comment