Phoenix’ten Yeni Mesaj (21 Aralık 2020)

“Sevgili dostlar, geçiş anı yaklaşıyor. Pek çok insan bu anı çok uzun zamandır bekliyor ve nihayet geliyor. Bugün, 21 Aralık, Moskova saatiyle gece yarısına yaklaşırken, bir Işık Parlaması olmalı Güneş ve yarın, 22 Aralık akşama doğru (Moskova saati), Jüpiter ve Satürn’ün birleşmesinin zirvesinde, gezegen üçüncü boyuttan daha yüksek bir boyuta geçişine başlayacak.

Geçiş sırasında, gezegen insanlık için hayati enerjiler üretmeyi geçici olarak durduracağından, insanların uykuya dalması bekleniyor. Bir kişi için yaşamsal enerjilerin temini minimumda kalacak, böylece insanlar bir rüyada olacak, ancak gezegendeki yaşamdan tamamen kopmayacaklar. Bu aynı zamanda önemlidir çünkü anti-yerçekimi yardımıyla yeni bir alana taşınacak olanlarla üçüncü boyutta kalacak olanlar arasında kaos olmayacaktır.

Üç günlük sessizlik boyunca, manyetik kutuplarda bir değişiklik olması bekleniyor ve bunun sonucunda geri kalan insanların hafızası tamamen silinecek. Yeni bir boyuta geçenlerin hatırası kalacak. İnsanlar geçiş anında gezegene ne olacağını göremeyecekler! Uyanıştan üç gün sonra, geçiş yapan insanlar tamamen yeni bir alan görecekler! HER ŞEY KESİNLİKLE YENİ OLACAK !!! Yeni Dünya’da görüşmek üzere! “

Daha fazla bilgi: Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme

Author

24 Comments

1. Van merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teşekkürler 21-12-2020 09:37:39

2. Denizli dan kimler var. Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) . Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 254

3. Bu konu : ” Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 410

4. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun

5. Bu konu : ” Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım , hatice – 47

6. Tekirdağ dan kimler var. Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) . selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 359

7. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) . Selam web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 275

8. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

9. Gaziantep dan kimler var. Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 82

10. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 399

11. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) . Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 474

12. Zonguldak dan kimler var. Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) . Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 204

13. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

14. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız valla mükemmel, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:49:13

15. Kocaeli merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inan ki iyi, sağolun 13-01-2021 18:12:47

16. Denizli dan kimler var. Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) . Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, saolun , emin – 223

17. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

18. Bu konu : ” Yeni bir boyuta geçiş (21 Aralık 2020) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 209

19. Rize merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 15:19:15

20. Selam herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

21. Selam paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 02:22:25

23. Şırnak merkezden ben hatice. Mrb paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 27-02-2021 10:22:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link