Kategoriler
Genel

Yeni bir CBS News anketi, Amerikalıların% 70’inden fazlasının% 70’inin,[s] vuruldu ya da hiç çekmedi. Üçte birinden azı aşıyı hemen alacaktı …

Merakla, 65 yaşın üzerindeki Amerikalılar COVID-19 için en fazla risk altında olanların sadece% 27’si aşıyı hemen alacaktı …

Ne olursa olsun, Amerikalıların sadece yüzde 30’u en azından şimdilik hemen aşılanacaklarını söylüyor. Tereddütlerin çoğu sert “anti-vax” komplolarıyla değil, bir krizin ortasında piyasaya sürülen yepyeni bir ilacın bilinmeyen veya istenmeyen acil veya uzun vadeli tarafa sahip olabileceği tamamen makul endişe ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Etkileri.”

https://townhall.com/tipsheet/guybenson/2020/07/31/poll-if-a-coronavirus-vaccine-were-produced-tomorrow-would-you-take-it-n2573373

“Yeni bir CBS News anketi, Amerikalıların% 70’inden fazlasının% 70’inin,[s] vuruldu ya da hiç çekmedi. Üçte birinden azı aşıyı hemen alacaktı …” için 6 yanıt

Elazığ merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-08-2020 14:10:57

Mardin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 06-08-2020 19:39:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir