Üvey Çocukları Pedofililerle Yerleştiren Alman Deneyi

2017’de Marco adında bir Alman, bir Berlin gazetesinde çocukluğundan tanıdığı bir profesörün fotoğrafının yer aldığı bir makaleye rastladı. İlk fark ettiği şey adamın dudaklarıydı. İnceydiler, neredeyse yoklardı, bu özellik Marco’nun her zaman itici bulduğu bir özellikti. Profesör Helmut Kentler’in Almanya’daki en etkili seksologlardan biri olduğunu okuyunca şaşırdı. Makale, “Kentler deneyi” olarak adlandırılan şeyi araştıran yeni bir araştırma raporunu anlatıyordu. Altmışlı yılların sonundan itibaren Kentler, ihmal edilmiş çocukları sübyancıların işlettiği koruyucu ailelere yerleştirmişti. Deney, Berlin Senatosu tarafından yetkilendirilmiş ve mali olarak desteklenmiştir. 1988’de Senato’ya sunulan bir raporda Kentler, bunu “tam bir başarı” olarak tanımlamıştı.

https://www.newyorker.com/magazine/2021/07/26/the-german-experiment-that-placed-foster-children-with-pedophiles

26 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 146

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. . Selam herkese sayfan valla iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 60

3. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. . Merhaba paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 328

4. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, tebrikler

5. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun

6. Bu konu : ” Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 411

7. Bu konu : ” Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 358

8. Bu konu : ” Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 365

9. Kırıkkale merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, saolun 30-07-2021 22:53:36

10. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, saolun

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 459

12. Kütahya dan kimler var. Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. . Merhaba herkese sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 174

13. Muğla dan kimler var. Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. . Selam paylaşımınız harbiden mükemmel, teşekkürler , ahmet – 404

14. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun 15-08-2021 17:47:55

15. Bu konu : ” Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz mükemmel, saolun , banu – 220

16. Mardin merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 21-08-2021 20:34:01

17. Bu konu : ” Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. ” çok güzel. Mrb sayfan cidden iyi, şukuladım , Aylin – 446

18. Bu konu : ” Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, tebrikler , – 386

19. Trabzon dan kimler var. Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. . Merhaba sayfanız valla mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 336

20. Bu konu : ” Yeni bir Nürnberg davasına ihtiyacımız var çünkü Alman hükümeti ihmal edilen evlatlık çocukları yerleştirmeyi finanse etti. ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 327

21. Merhabalar sayfanız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

22. Trabzon merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 21-09-2021 02:44:12

Write A Comment