Ana akım medyanın böyle bir korku yaratmasına izin verildiğine inanamıyorum. Oturup her kelimeye inanan bunu okuyan normal insanlar kalp krizi geçirecek.

Bu, bir yıl önce tahmin edilen covid 21’e giden rampadır. Yeni bir tür, daha tehlikeli, bla bla, ciddiye almalı, aşılamalı, uymalı, yadda yadda.

https://thetyee.ca/Analysis/2021/01/28/Virus-Changed-Get-To-Zero-Face-Catastrophe/

… LivingIncident tarafından gönderildi
[comments]

Author

23 Comments

1. Selamlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun

2. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 12:13:14

3. Tunceli dan kimler var. Yeni bir pandemi (tekrar covid) . Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 459

4. Selam siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

5. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Yeni bir pandemi (tekrar covid) . selamun aleyküm web siten valla çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 52

6. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler

7. Bu konu : ” Yeni bir pandemi (tekrar covid) ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 199

8. Bu konu : ” Yeni bir pandemi (tekrar covid) ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha mükemmel, tebrikler , ziya – 328

9. Amasya merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 04-02-2021 09:24:03

10. Burdur dan kimler var. Yeni bir pandemi (tekrar covid) . Selam herkese paylaşımınız valla güzel, şukuladım , ali – 300

11. Şırnak dan kimler var. Yeni bir pandemi (tekrar covid) . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 291

12. Hatay dan kimler var. Yeni bir pandemi (tekrar covid) . Merhaba paylaşımın gerçekten hayran edici, teşekkürler , ali – 167

13. Kars merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 11:12:08

14. Isparta merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-02-2021 15:57:34

15. Bu konu : ” Yeni bir pandemi (tekrar covid) ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 31

16. Bu konu : ” Yeni bir pandemi (tekrar covid) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 14

17. Düzce merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:58:17

18. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

19. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

20. Bursa dan kimler var. Yeni bir pandemi (tekrar covid) . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 188

21. Konya merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım 13-04-2021 14:31:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link